Ads Area

Hitachi Vantara Yakınsak Altyapı Çalışmalarında İki Basamaklı Büyüme Elde Etti

İş Ortaklarının Başarısı için Yatırımlarını Sürdüren Hitachi Vantara; Yakınsak Altyapı için Cisco ve Hitachi Uyarlanabilir Çözümlerini Kullanıma Sundu.


İş Ortaklarına Hazır Sistem Yapılandırmaları Hitachi Depolama Ürünleri Satışlarına Yön Verirken Yeniden Tasarlanan İş Ortağı Programı da Olumlu Sonuçlar Vererek Ekosistemi Büyütüyor.

HitachiVantara geçtiğimiz yıl içinde iş ortaklarıyla birlikte yakınsak altyapı çalışmalarında iki basamaklı büyüme yakaladı. İş ortakları tarafından satılıp dağıtılacak yeni Cisco ve Hitachi çözümünün, her iki şirketin de iş ortağı ekosistemi için fırsatları artırması bekleniyor. 

Hitachi, Ltd.’nin (TSE: 6501) yüzde yüz iştiraki olan HitachiVantara, iş ortaklarıyla birlikte yaptığı çalışmalarda geldiği noktayı ve yaptığı yatırımları açıkladı. 

Geçtiğimiz yıl içinde şirket, iş ortaklarıyla beraber önemli oranda büyümeyi başardı. Müşterilerin verilerinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için dönüşümünü sürdüren HitachiVantara’nın iş ortağı çalışmalarına yaptığı yatırım, elde edilen büyümede kritik rol oynadı. 

 Yakın zaman önce sunulan yeni Yakınsak Altyapı için Cisco ve Hitachi Uyarlanabilir Çözümleri, HitachiVantara’nın iş birlikleri ve stratejik ilişkilere yatırım yaparak pazar ihtiyaçlarını gidermek amacıyla attığı adımlara örnek teşkil ediyor. 

 HitachiVantara, Eylül 2018’de Hitachi Virtual Storage Platform’un (VSP) iş ortaklarına göre optimize edilmiş ve sadeleştirilmiş sürümleri olan VSP PRO çözümlerini sundu. 

Nisan 2018’de başlatılan yenilenmiş HitachiVantara İş Ortağı Programı yeni yeterlikler, dağıtım modelleri, yetkinlikler ve teşvikler içeriyor. 

Bu girişimler, HitachiVantara’nın müşterilerin dönüşüm sırasında yaşadıkları zorlukları aşmasına yardımcı olan çözümler sunmak amacıyla iş ortağı ekosistemine daha fazla odaklandığını gösteriyor. 

Konuyla ilgili açıklama yapan HitachiVantara COO ve Baş Dönüşüm Yöneticisi ScottKelly“Çözüm sağlayıcılarından Cisco gibi stratejik iş birliklerine kadar, Hitachi’nin tüm iş ortakları yıllardır süregelen başarımızın temelini oluşturuyor. İş ortaklarımız HitachiVantara’nın genel sonuçlarında büyük bir rol oynamaya devam edecek. 

Hep birlikte müşterilerimizin verilerinin gücünü fark etmesine yardımcı oluyoruz. HitachiVantara yenilikler sunmak için dönüşmeye devam ettikçe heyecan verici bir gelecek için iş ortaklarımızla yaptığımız yatırımlar sürecek.”dedi. 

Hitachi Ltd. BT Platform Ürünleri Yönetim Bölümü Başkanı ToshioNakanoise “Yeni Yakınsak Altyapı İçin Cisco ve Hitachi Uyarlanabilir Çözümleri, Cisco ile yaptığımız global iş ortaklığını genişleterek yeni alanlarda birlikte çalışmanın yolunu açıyor. 

Birlikte çok farklı müşteri ihtiyaçlarına yanıt veren çözümlerle müşterilerin verilerinden değer yaratmasını sağlayacak yenilikler sunmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

Cisco ve Hitachi Veri Merkezi Modernizasyonu ve Buluta Geçişi Hızlandırıyor 

Cisco ve Hitachi veri merkezi modernizasyonu ve bulut alanında paylaştıkları önceliklerden yararlanıyor. İki şirket, tüm dünyada kurumların bugün karşılaştıkları sorunları aşmasına ve kendilerini geleceğe hazırlamasına yardımcı olan akıllı yakınsak bir çözüm sunuyor. 
Yakınsak Altyapı İçin Cisco ve Hitachi Uyarlanabilir Çözümleri; Hitachi’nin depolama, Cisco’nun da bilgi işlem ve ağ teknolojileri gibi sınıfının en iyi teknolojilerini birleştiren bir Cisco Onaylı Tasarım (Cisco Validated Design- CVD). Hem Cisco hem de Hitachi tarafından geliştirilen, test edilen ve onaylanan bu yeni “pazara sunulacak” çözüm, çok amaçlı kurumsal sınıf uygulamalara destek veren ve veriye sürekli erişim ile hizmet seviyesi taahhütleri (SLA) yönetimi için esnek ve verimli bir çözüm sunan Hitachi ve Cisco onaylı yakınsak altyapılarına yönelik talebin iş ortakları tarafından karşılanması için tasarlandı.Çözüm hem Cisco hem de Hitachi tarafından destekleniyor. 

Cisco ve HitachiVantara’nın, dijital dönüşüm yolundaki müşterilere kurumsal sınıfta bir veri merkezi modernizasyon çözümü sunmak amacıyla iş birliğine giriştiğini ifade eden Cisco Bilgisayar Sistemleri Ürün Grubu Ürün Geliştirme ve Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı KaustubhDas,“Yakınsak Altyapı İçin Cisco ve Hitachi Uyarlanabilir Çözümleri ortak müşterilerimizin kurulumunu hızlandıracak ve çalışmalarını kolaylaştıracak.” diye konuştu.  

Hitachi VSP PRO Yapılandırmaları 

Eylül 2018’de çıkan, önceden yapılandırılmış ve uygun maliyetli Hitachi VSP PRO yarı özelleştirilebilir yapılandırmaları, şirketin iş ortakları için satış döngülerini sadeleştirip hızlandırma vaadini nasıl gerçekleştirdiğinin büyük bir örneği. 

Özel olarak geliştirilen Hitachi VSP PRO çözümleri sayesinde iş ortakları küçük, orta, büyük ve çok büyük ölçekte sistemler için hızla ve kolayca fiyat verebiliyor. 

Otomatik self-servis satış modeli ile süreç saatler yerine birkaç dakika içinde tamamlanıyor. 

Hitachi VSP PRO çözümleri ayrıca, iş ortaklarının müşterilerle VSP çözümleri hakkında daha ayrıntılı görüşmeler yapmasına yardımcı oluyor. Bu da iş ortaklarının yıllık Hitachi VSP depolama dizisi satışlarını artırmalarına katkı sağladı.

Ads Area