Ads Area

Gülümse Çek,Bastır ve Anında Paylaş

Aynı anda fotoğraf çekip, baskı almayı kim istemez? Canon’un fotoğraf tutkunlarının beğenisine sunduğu Zoemini S ve Zoemini C, her iki işlevi tek bir makinede topluyor.Çek, bastır ve paylaş adımlarını eğlenceli bir fotoğraf deneyimine dönüştüren Zoemini S ve Zoemini C; yeni nesil, şık tasarımları, cebe sığan taşınabilir boyutları ile yaratıcılığın sınırlarını zorluyor. 

Aynı zamanda yeni modeller, eğlenceli ve hareketli anlara odaklanan fotoğraf makinesi özelliği sayesinde fotoğraf baskı teknolojilerini bir üst düzeye taşıyor.

Hikayelere ilham veren Zoemini S ve Zoemini C,her anını ölümsüzleştirmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak. Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, yeni ürünleri Zoemini S ve Zoemini C ile fotoğraf çekme deneyimini eğlenceye dönüştürüyor.

Her anını fotoğraflayarak ölümsüzleştirmek isteyenlerin ellerinden düşüremeyecekleri Zoemini S ve Zoemini C, kullanıcılarına her dakika fotoğraf çekebilme ve baskısını almaolanağı sunuyor. Anını hikayeye dönüştürmeyi sevenlere ilham veren Zoemini S ve Zoemini C, hareket halinde kolayca baskı almaya ve fotoğraf çekmeye imkan tanıyan kompakt özellikleri ile eğlenceyi anında yakalıyor. 

Cebe sığan kompakt boyutlarıyla her yere taşınabilen Zoemini S ve Zoemini C birbirinden şık tasarımları, zarif çizgileriyle defotoğraf tutkunlarının yeni odağı oluyor. 

 Canon Zoemini S ve Canon Zoemini C, müzik festivallerinden doğum günü kutlamalarına; düğünlerden tüm özel etkinliklere kadar her yerde gerek fotoğraf gerekselfie çekerek yaratıcılığın sınırlarını zorlama fırsatı sunuyor. 

Canon’un2x3 inç (5 x 7,6cm) boyutlarındakiZink™ yapışkan sırtlı fotoğraf kağıtları da yakalanan tüm anların mini baskılarının alınarak istenilen zeminlere yapıştırılmasına imkan tanıyor. 

 Kusursuz fotoğrafların makinesi Canon Zoemini S ile çek, bastır anında paylaş 

Canon Zoemini S, 8megapiksellikamerası, tasarımında öne yerleştirilen aynası ve selfie’lere özel ışık halkası sayesinde kullanıcılarına kusursuz kareler sunuyor. 

Ele, cebe, sırt çantasına sığan; her yere kolayca taşınan Zoemini S, tatildeki maceralardan Instagram’a yakışan, lezzetli sofralara kadar farklı konseptlerdeki fotoğrafların çekilmesi aynı zamanda anında yazdırılması ve paylaşılması gibi tüm ihtiyaçları tek seferde karşılıyor.

Pembe , siyah and beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip Zoemini S, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Yaratıcı filtreler ile karelerinizi tatlı bir hikayeye dönüştürün 

Canon Zoemini S, ücretsiz indirilebilen Canon Mini Print Uygulaması (iOS/Android) tarafından da destekleniyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılarBluetooth® aracılığıyla akıllı cihazlarından doğrudan bağlanarak diledikleri fotoğrafı yazdırabiliyor ve çeşitli yaratıcı filtre, çerçeve seçenekleriyle de fotoğraflarını düzenleyerek yaratıcı, birbirinden eğlenceli kareler elde edebiliyor.

Aynı zamanda uygulamanın uzaktan çekim ve otomatik zamanlayıcı özelliklerini de kullanarak kalabalık selfie’lerin kolaylıkla çekilebilmesini sağlıyor.  

Hem küçükhem fonksiyonel  

Canon ZoeminiS’in daha renkli ve modaya uyan bir versiyonunu tercih edenler için Zoemini C ideal bir seçenek oluyor. Fotoğraf severlerin yanından hiç ayırmak isteyemeyeceği Zoemini C, 5 megapiksel kamerasıyla yapıştırılabilir tatlı anların yaratıcısı oluyor. 

Kullanıcılar, Zoemini C’nin selfie destekli yansıtıcı aynası ile hayal güçlerini kullanarak eğlenceli dakikalarını anında yakalayabiliyor, Micro SD kartdesteği ile de hafıza sıkıntısı çekmeden diledikleri adet fotoğrafı saklayabiliyor. 


Canon Zoemini C, her biri adeta bir moda ikonu sayılabilecek; pembe,sarı , mint yeşilive deniz mavisiismindeki 4 farklı renk seçeneği ile her zevke ve tarza hitap ediyor.  

Canon Zoemini S Temel Özellikler

  • Aynı cihazdan çekim, baskı ve paylaşım yapmak için Micro SD kart yuvalı 8 megapiksel fotoğraf makinesi. • Mat siyah, inci beyazı ve pembe altın renk seçenekleriyle sunulan bu hafif fotoğraf makinesi yazıcı, mükemmel bir seyahat yoldaşıdır ve cebinize veya çantanıza kolayca sığar. 

• Öne yerleştirilen bir ayna ve ışıklandırılmış halka sayesinde muhteşem selfie’ler çekilir ve Canon Mini Print Uygulaması uzaktan çekim işlevini etkinleştirerek otomatik zamanlayıcı ile grup çekimleri yapılmasını kolaylaştırıyor. • Bluetooth® işlevini ve Canon Mini Print uygulamasını kullanarak filtre ve kolaj seçenekleriyle düzenleyip akıllı cihazınızdan fotoğraf yazdırılıyor. 

• Hareket halindeyken fotoğraf baskısı alınmasına olanak tanıyan arkası yapışkanlı, toz/kir korumalı ve yırtılmalara veya suya karşı dayanıklı mürekkepsiz Zink™ teknolojisi ile baskı ve dolum yapar. • Cihaz 10 sayfa içeren 2x3 inç boyutlu Zink™ Baskı Kağıdı paketi ile birlikte gelir. 

Canon Zoemini C Temel Özellikler 

 • Fotoğraf çekimi, baskısı ve transferi yapmak için Micro SD kart yuvalı 5 megapiksel fotoğraf makinesi • Öne yerleştirilen bir ayna kullanıcıların mükemmel pozlar yakalamasına ve en iyi selfie’lerini yazdırmasına olanak tanır. 

• Dört canlı renk seçeneğiyle sunulan hafif ve portatif Zoemini C, mükemmel bir cep boyutluna sahiptir. • Hareket halindeyken fotoğraf baskısı alınmasına olanak tanıyan toz/kir korumalı, yırtılmalara ve suya karşı dayanıklı mürekkepsiz Zink™ teknolojisi ile baskı ve dolum yapar. • Cihaz baskısını yaptıktan sonra sökülebilen 10 sayfa içeren 2x3 inç boyutlu Zink™ Baskı Kağıdı paketi ile birlikte gelir.  

Kutunun içindekiler: 

 • Canon Zoemini S/C* • Bir paket Canon Zink™ Fotoğraf Kağıdı (10 yapraklı Fotoğraf Kağıdı ve 1 SMART SHEET™) • Micro USB şarj kablosu (USB A’dan Micro’ya) • Hızlı Başlangıç Rehberi • Regülasyon Sayfası • Bilek askısı

Ads Area