Ads Area

eLogo’dan yeni e-Ticaret portalı

e-Ticaret girişimcileri tek bir platformdantüm pazar yerlerindeki siparişlerinin dijital faturalarını oluşturabiliyor 

eLogo, kurumsal yazılım çözümleri kullanmayan küçük e-ticaret girişimcileri ve mikro KOBİ’ler için işleri kolaylaştıracak yeni bir e-ticaret portalını hizmete sundu. 

Kullanıcılar tek platformdan tüm pazar yerlerindeki siparişlerini kolayca takip ederek ilgili siparişlere ait e-faturave e-Arşiv faturalarını hızlıca oluşturabiliyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo, esnek altyapısı ve her segmentten müşteri için değer yaratan sektörel çözümlerine bir yenisini ekledi. 

Ürünlerini farklı e-ticaret pazar yerlerinde satışa sunmak, işletmelerin satış fırsatlarını artırıyor ancak sipariş ve sonrasındaki fatura süreçlerini yönetmek kimi zaman zorluklara da neden olabiliyor. 

eLogo’nun bu zorlukları aşmak üzere geliştirdiği eLogo e-Ticaret portalı, özellikle büyüyen e-ticaret pazarında yer edinmek isteyen ve kurumsal yazılım çözümü kullanmayan mikro KOBİ’lere hitap ediyor. 

Portal, işletme ve girişimcileri her pazar yerindeki siparişlerini takip edebilmek için ayrı ayrı ekranlar kullanma ve farklıözel entegratörlerle çalışma zorunluluğundan kurtarıyor. 

Kullanıcılar siparişlerini tek platformdan takip ederek faturalarını dijital ortamda kesebiliyor ve takip edebiliyor. Bu sayede KOBİ’ler müşterilerine odaklanma ve ürünlerini satmak için daha verimli çalışabiliyorlar. 

“İşletmelere kolaylık, verimlilik, tasarruf ve hız kazandırıyoruz” 
eLogo Genel Müdürü Başak Kural, yeni e-ticaret portalına ilişkin değerlendirmesinde, “Türkiye’nin en çok tercih edilen e-servis şirketi olarak e-fatura, e-arşiv gibi servisler başta olmak üzere entegratörlükle başladığımız yola, pazarın ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sektörel çözümler sunarak devam ediyoruz.
Farklı ölçek ve sektörlerde, farklı kurumsal çözüm yazılımları kullanan ya da hiç kullanmayan tüm firmalar için çözümler üretiyoruz. Son dönemde odaklandığımız alanlardan biri de e-ticaret. 

Ülkemizin her köşesinde üreten, satış yapmak isteyen birçok KOBİ var. Bu işletmelerin altyapı sorunlarını kolayca çözerek müşteri bulma ve ürünlerini sunmaya daha rahat odaklanmaları amacıyla e-ticaret portalını hizmete sunduk. Kısa süre içinde çok pozitif geribildirimler aldık. 

Tek platform aracılığıyla tüm pazar yerlerindeki siparişleri takip edebilmek ve bu siparişlere ait e-Fatura/e-Arşiv Faturaları oluşturabilmek işletmelere kolaylık ve verimlilik sağlıyor. 

Bunun yanında mikro KOBİ’ler kağıt, baskı, arşivleme, işgücü ve dağıtım maliyetlerinden tasarruf edebiliyor; faturalama ve muhasebe süreçlerini hızlandırabiliyor” dedi.

Ads Area