Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

JetFix Türk Telekom’dan yerli yeni nesil dijital müşteri iletişim platformu

Türk Telekom, yüzde yüz yerli yeni nesil dijital müşteri iletişim platformu JetFix’ikurumların kullanımına sundu. 


JetFix, kurumlara sunduğu Livechat, Chatbot ve Omnichannel ürünleri ile kurumların müşteri ilişkileri yönetimlerini daha hızlı ve verimli yapmalarına imkân sağlıyor. 

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Türk Telekom Strateji, Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Fırat Yaman Er, “Yüzde yüz yerli olarak geliştirilen JetFix ile kurumların pazarlama ve operasyon giderlerini azaltıyor, güvenilir ve hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri sunabilmelerine imkân sağlıyoruz” dedi. 

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, kurumlar için tamamen yerli,yeni nesil dijital müşteri iletişim platformu JetFix’ihayata geçirdi.

Kurumların müşterileri ile gerçekleştirdikleri iletişim süreçlerini iyileştirmeyi; zaman, maliyet ve yönetim gibi alanlarda firmalara destek olmayı hedefleyen Türk Telekom, JetFix’i 3 ana ürünle kurumlarla buluşturuyor. 

JetFix’in Livechat ürünü ilekurumlara canlı mesajlaşma ve aynı anda çoklu müşteri görüşmesi imkânı sağlanırken,Chatbotürünü ile sanal asistan üzerinden 7-24 mesajlaşma sunuluyor. 

Ayrıca, Omnichannel (çoklu kanal yönetimi)ürünü ile kurumlar özellikle sosyal medya ve e-mail kanallarından gelen talep, bilgi, öneri gibi tüm geri bildirimlerine daha hızlı ve verimli yanıt verebiliyorlar. 

Türk Telekom Strateji, Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Fırat Yaman Er, “Türk Telekom olarak, mükemmel müşteri deneyimive geniş ürün çeşitliliği yaklaşımımız kapsamında şimdi dekurumlara JetFix ile destek veriyoruz. 

Bu yeni platformumuz ile firmalar için müşteri iletişim kanallarını tekilleştiriyoruz.Böylecekurumlarınfaaliyet giderlerini azaltıyor, güvenlive hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri sunabilmelerine imkân sağlıyoruz” dedi. 

Türk Telekom’dan yapay zekâ tabanlı çözüm 

JetFix’inyapay zekâ tabanlı çözümü Chatbot doğal dil işleme (NLP) ve kendini sürekli geliştirebilme özelliği sayesinde Türkçe cümleleri kolaylıkla anlıyor ve müşteri ile iletişim halindeyken konuşma diline uygun cevaplar verebiliyor. 

Chatbot, ayrıca, kurumlarıntalep ettikleri çeşitli platformlarla entegre bir şekilde çalışarak kurumların müşterileriyle gerçekleştirdikleri iletişim deneyimini üst seviyelere çıkarıyor.