Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Honor Play IFA 2018'den 9 ödülle döndü

Dünyanın önde gelen tüketici teknoloji medyası temsilcileri, Honor’un ‘Acayip Hızlı’ ilk mobil oyun cihazı olan Honor Play’in performansından övgüyle söz ediyor 

Akıllı telefon dünyasının genç ve trendy markası Honor’un oyunculara yönelik geliştirdiği ‘Acayip Hızlı, Acayip Akıllı’ cep telefonu Honor Play, IFA 2018'de bir dizi ödül kazandı. 

Honor’un ilk oyun cihazı amiral gemisi, GPU Turbo ve sıra dışı oyun deneyimleri için AI destekli titreşim ve 6,3 inçlik çentik ekranı gibi akıllı oyun özelliklerinden ötürü beğenildi. 

Honor Play, IFA 2018'de, en üst düzey global sektör medyası tarafından dokuz kez ödüle layık görülerek, Android Headlines, Digital Trends, Pocket-lint, T3, Ubergizmo, Gear Diary, Geek Spin, Talk Android ve Technobuffalo yayınları tarafından “En İyi IFA 2018” ödülünü aldı. 


Android Headlines, Honor Play’in üstün performansını ve etkileyici fiyatını takdir ederken, Digital Trends grafik kalitesini ve akıllı AI kameralarını beğendi. Pocket-lint, GPU Turbo tarafından sağlanan grafik performansı ve inanılmaz fiyat/performans değeri için Honor Play’i övdü. 

T3, performans hızını, 6,3 inç FHD + ekranını ve oyun merkezli donanım ve yazılımını ödüllendirdi. Mobil oyun cihazı, Ubergizmo tarafından Kirin 970 işlemci ile GPU Turbo sayesinde rekabetçi bir fiyatı olağanüstü bir performansla sunduğu için övgüyle takdir edildi. 

Gear Diary, oyuncuların olağanüstü tasarımı için Honor Play’in Oyuncu Sürümü'nü satın almasını tavsiye ederken Geek Spin, olağanüstü performansı, çok yönlü özellikleri ve uygun fiyatıyla Honor Play'i övdü. Talk Android ve Technobuffalo da Honor Play’in üstün performansını beğendi ve Honor Play’i “Best of IFA 2018” ödülüne layık gördü. 

Honor Play, IFA ödüllerinin yanı sıra, en üst düzey sektör medyasından “Dijital Trendler Önerilen Ürün”, “Uzman Görüşüyle Önerilir”, Pocket-lint’in “Editor'ün Seçimi”, T3’ün “En İyi Oyun Telefonu”, “Teknoloji Uzmanı Öneriyor” ve “Güvenilir Görüşle Önerilir” başlıklı altı editör tavsiyesini aldı. 

Honor Play'in lansmanı, gençlere benzersiz bir oyun performansı ve 7/24 “Kesintisiz” eğlence deneyimi sunuyor. IFA 2018'deki global lansman, oyunculara ve sıradan kullanıcılara endüstri lideri iki akıllı telefon teknolojisini tanıttı:


Honor’un GPU Turbo, grafik işleme ve hesaplama verimliliğini ve gelişmiş AI kamera teknolojisi. Honor Dünya başkanı George Zhao, “Medyanın ve pazarın güçlü desteğinden gurur duyuyoruz. 

Honor Play, gençlere akıllı telefonlarından bekledikleri kesintisiz oyun ve eğlence deneyimi sunuyor. Bu destek, Honor Play’in sektörün beklediği “Oyun Zamanı”nın olduğunu doğruladı” dedi. 

Bu 30 Ağustos’ta Berlin'de tanıtılan Honor Play, “yıldırım hızlı” grafik işleme özelliği ve güç tüketimi için genç oyuncuların taleplerini karşılayan, çığır açan grafik işleme teknolojisi GPU Turbo ile tasarlanmış bir orta sınıf performans telefonu. 

Honor Play ayrıca, %89 gibi olağanüstü bir ekran-gövde oranı ve en az 4.5 saat oyun destekleyen büyük 3.750mAh pil ile büyük bir 6.3 inç FullView ekrana sahip. Honor Play, global lansmanın ardından Eylül ayında Türkiye’de satışa sunuluyor olacak.