Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Preo’dan 3 girişli kablosuz şarj özellikli Wireless Powerbank aksiyon kamerası ve bluetooth kulaklık

Teknosa Preo Ailesi yenilikçi ürünlerle büyümeye devam ediyor 

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün öncüsü Teknosa, Preo ailesini yenilikçi ürünlerle genişletmeyi sürdürüyor. 

Ailenin en yeni üyeleri kablosuz şarj özellikli Preo Wireless Powerbank, 3 girişli Premium Powerbank, aksiyon kameraları ve bluetooth kulaklıkları ile teknolojinin en keyifli ve konforlu halini avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor. 

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, kendi özel markası olan Preo’nun ürün gamına eklediği yenilikçi ürünler ile fark yaratmaya devam ediyor. 


Preo Wireless Powerbank ve Lightning, Type-C ve Micro-USB girişlerinin üçüne de sahip olan Preo Premium Powerbank şarj sorunu olmadan hareket özgürlüğü sağlarken, yeni Preo aksiyon kameraları en heyecanlı ve keyifli anları ölümsüzleştiriyor.

Preo aksiyon kameraları ile hiçbir an kaçmıyor 
Preo’nun yeni aksiyon kameraları, adrenalin tutkunlarının vazgeçilmezi olacak. Geniş açılı lensi ve 4K ULTRA HD çözünürlüğe sahip olan Preo aksiyon kameraları, su geçirmez kılıfı, bisiklet, kask ve kol aparatı ile her anı fotoğraf veya video olarak kaydetmeyi sağlıyor. 

Preo markalı seçili aksiyon kameraları, Ağustos ayının sonuna kadar yüzde 25 indirim ile Teknosa mağazaları ve teknosa.com’da tüketicileri bekliyor.  

100 TL ve üzeri alışverişe Preo bluetooth kulaklıklar indirimli X-BASS ile güçlendirilmiş ses kalitesi ve 10 metre çekim mesafesi ile Preo bluetooth kulaklıklar müzik dinlemenin en keyifli halini yaşatıyor. 


Ağustos ayı boyunca Teknosa mağazaları ve teknosa.com üzerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, birbirinden renkli Preo bluetooth kulaklıklara 129 TL yerine 49 TL’den sahip olabiliyor.