Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

HUAWEI Ürettiği İçeriklerle Kullanıcılarının Yanında

Dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi HUAWEI, ürettiği telefonların doğru ve etkin kullanımı konusunda da kullanıcılarının yanında oluyor. 


HUAWEI ürettiği Türkçe içerikli kısa ve anlaşılır videolar ile dünya çapında birçok ödül alan P20 akıllı telefon serisinin işlevlerinin kullanım detaylarını kullanıcılarına aktarıyor. 

Kullanıcıların telefonlarından daha yüksek performans almasını ve daha çok işlevi kullanmalarını sağlayan HUAWEI Mobile Türkiye’nin YouTube kanalında kullanıcılar, kullandıkları P20 serisi telefonların teknolojisini keşfetmeye davet ediliyor. 


Ortalama 35 saniye süren ve çok kolay anlaşılabilir Türkçe videolarla kullanıcıların merak ettikleri veya bilmedikleri işlevleri tanıtan video serisi, toplam 20 videodan oluşuyor. 

Video serisine baktığımızda; 5x Hibrid Zoom, Gezinme Çubuğu, Bölünmüş Ekran, ekran görüntüsü alma, yavaş çekim video, sayfa görüntüsü alma, hızlı video çekme, telefon kopyalama, 3 boyutlu ışıklandırma, panorama fotoğraflar, parmak izi kullanımı, ışıkla resim yapma, fotoğraf kadrajı, gece modu çekimleri, kapıdan kapıya servis hizmeti, saliselik fotoğraf çekme gibi daha birçok konu Türkçe içeriklerle anlatılıyor.