Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

HUAWEI P20 Pro kazanma şansını yakala

Turkcell ve HUAWEI tarafından“Şimdi Türkiye’nin güzelliklerini paylaşma vakti!” sloganıyla başlatılan yarışma kapsamında Türkiye’nin güzelliklerini yansıtan fotoğraflarını Turkcell sosyal medya hesaplarını etiketleyerek paylaşan 3 kişi, HUAWEI P20 Pro kazanma şansını yakalayacak. 

HUAWEI ve Turkcell, “ŞimdiTürkiye’nin güzelliklerini paylaşma vakti!” sloganıyla bir fotoğraf yarışması başlattıklarını duyurdu. Yarışma kapsamında 

Türkiye’nin güzelliklerini yansıtan fotoğraflarını#BenimGözümden etiketi ile Turkcell’in sosyal medya hesaplarını(www.twitter.com/Turkcellvewww.instagram.com/Turkcell) etiketleyerek paylaşan katılımcılar,HUAWEI P20 Pro kazanma şansına sahip olacak. Yarışma jürisinde deneyimli gazeteci CoşkunAral’ın yanısıra fotoğrafçı Cuma Çevik ve fotoğrafçı Merve Ceran Çevik de yeralıyor.


Jüri tarafından seçilecek enyaratıcı 3 fotoğrafınsahibi HUAWEI P20 Pro kazanacak. 12Haziran Salıgünü son bulacak yarışmada kazananlar,15 Haziran saat 15.00’e kadar Turkcell’in Twitter (www.twitter.com/Turkcell) veInstagram (www.instagram.com/Turkcell) hesaplarından duyurulacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar