Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

BiP’te GNÇ kanalını takip edenler internet kazanıyor

BiP keşfet alanında yenilenen GNÇ kanalı gençlerin internet ihtiyaçlarını, onları eğlendirerek karşılıyor. 

Türkiye’nin yerli mesajlaşma platforumu BiP’in içerisinde keşfet alanında bulunan GNÇ kanalı takip eden gençler, 30 Haziran’a kadar haftalık 2 GB internet kazanacak. Turkcell’li gençlere BiP’ten güzel haber. 

BiP keşfet alanı altında bulunan ve yenilenen GNÇ kanalı takibe alan yahut halihazırda takip eden Turkcell’li gençler, kanalda yer alan birbirinden eğlenceli aksiyonlara katılarak haftalık 2 GB internet kazanacak. 


GNÇ kanalından Çatlat Kazan, Kim 1 GB ister, Hadi’den Joker Kazan, Yaani’de Ara Kazan veya Dergilik İndir Kazan gibi kendilerine sunulan birbirinden farklı aksiyonlara katılangençler, ayrıca birbirinden farklı hediyeler de kazanabilecek. 

Gigabyte’ları kapmak isteyen gençlerin tek yapması gereken, GNÇ kanalını takip etmek ve her gün kanala gidip, kendilerine sunulacak eğlenceli aksiyonlara katılmak. 

Kampanya 30 Haziran’a kadar internet paketleri kazandırmayı sürdürecek. Kampanyadan 25 yaş ve altındaki bireysel, kurumsal ses hattına sahip gençler faydalanabilecek. BiP ve GNÇ uygulamalarını uygulama marketlerde indirebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar