Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

A101 teknolojik ürün fırsatları

A101 bu hafta teknoloji ürünlerinde renkli aksesuarlar ile dikkat çekiyor. 

GoSmart şekilli kulaklık, çift uçlu makaralı şarj kablosu, bluetooth kulaklık, Xiaomi Mi Band 2 akıllı bileklik 28 Haziran’da tüm mağazalarda satışa sunulacak. 

 Toshiba 43L2863DAT 43” Full HD Smart LED TV ve Hi Level 40” Uydu Alıcılı full hd LED TV de bu haftanın diğer teknoloji ürünleri arasında. 


 Türkiye’nin en çok teknolojik ürün satan ve en yaygın yüksek indirim marketi A101’in bu haftaki fırsat ürünleri şöyle:  

GoSmart’tan renkli telefon aksesuarları... 
A101’de bu hafta GoSmart’ın birbirinden renkli cep telefonu aksesuarları yer alıyor. Farklı renklerdeki şekilli kulaklıklar, çift uçlu makaralı şarj kablosu ve renkli şarj kablosundan oluşan aksesuarların her bir 6.95 TL’den satışa sunuluyor. 

GoSmart Bluetooth Kulaklık 16.95 TL’den, araç şarj cihazı ise sadece 4.95 TL’den satılacak. Tüm ürünler 2 yıl GoSmart Türkiye garantisine sahip.  

Bu bileklik çok akıllı: Xiaomi Mi Band 2 
 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik, dijital saat, titreşim, uydu takip ve nabız ölçme özellikleri ile bu hafta A101’de. Xiaomi Türkiye’nin iki yıl garantisi bulunan akıllı bileklik, 6 ve 12 taksit seçeneğiyle 99,95 TL’den satışa sunulacak. 

 Bu haftanın televizyonları Toshiba ve Hi-Level’dan... 
Toshiba 43L2863DAT 43” Full HD Smart LED TV, dahili HD uydu alıcı, 3 adet HDMI, 2 adet USB ve 1 adet scart girişine sahip. Netflix ve bluetooth özellikleri bulunuyor. 

Bu hafta 1.649 TL’den satılacak ürün için 6 ve 12 taksit seçeneği de mevcut. Ayrıca ücretsiz montaj ile sunulan ürün, Vestel Servis Güvencesinde ve 3 yıl garantiye sahip. 

 Haftanın ikinci televizyonu ise Hi-Level 40” Full HD LED TV’nin ise birer adet, HDMI, USB ve scart girişi bulunuyor. Dahili HD uydu alıcılı televizyon, duvara asma aparatı hediyeli. Vestel servis güvencesiyle 2 yıl garantiyle 1.099 TL’den satışa sunulan ürüne, 6 ya da 12 taksit seçenekleriyle sahip olmak mümkün.

Yorum Gönder

0 Yorumlar