Ads Area

21. Liseler Arası Müzik Yarışmasında final heyecanı canlı yayınla fizy’de

Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda bu yıl 21. kez düzenlenen Liseler Arası Müzik Yarışması’nda final heyecanı bugün İstanbul Bostancı Kültür Merkezi’nde yaşanıyor. 

“Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” unvanına sahip yarışmayı, fizy’den gün boyunca takip edebilir, liseli gençlerin sahne performansını izleyip, final heyecanına ortak olabilirsiniz. 

Türkiye’nin en uzun süreli gençlik organizasyonu olan ve 21 yıldır aralıksız olarak sürdürülen fizy Liseler Arası Müzik Yarışması’nın ödülleri İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde bugün sahiplerini buluyor.


 Serhat Hacıpaşalıoğlu’nun önderliğinde End Productions tarafından gerçekleştirilen fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması finalinde 35 okul sahneye çıkacak. 

Yarışmanın final heyecanı fizy'den yapılacak canlı yayınla tüm dünyadan canlı olarak izlenirken; sanat, müzik ve medya dünyasında özel isimlerin oluşturduğu jüri yılın en başarılı liseli müzisyenlerini seçecek.Yarışmanın kazananları saat 20:00’de düzenlenecektörenle ödüllerine kavuşacak.  

Geleceğin yıldızlarına büyük ödüller 
Yarışmaya katılan okullar; İcra Dalında En İyi Grup, En İyi Kız Solist ve En İyi Erkek Solist ödüllerinin dışında; Barış Manço Özel Ödülü, LIFECELL En Dinamik Grup Ödülü, LIFEBOX Özel Ödülü, Basın Ödülü, Yılın Genç Yıldızı Ödülü, Jüri Özel Ödülü, TV+ En İyi Enstrüman Ödülü, En İyi Sahne Performansı Ödülü ve Okan Üniversitesi eğitim burslarının sahibi olacak.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area