Ads Area

Dominos pizza alana 10 TL yakıt fırsatı

19 Mart 2018 ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında dominostan 100 tl sipariş verene
10 TL'lik akaryakıt kazanma fırsatını yakalayacak
Bu tarihler dışında müşterilere herhangi bir kod gönderimi söz konusu olmayacaktır. 

 Dominos mobil internet sitesi (www.mobil.dominos.com.tr), Dominos internet sitesi (www.dominos.com.tr) ve mobil uygulamalar (IOS ve Android) üzerinden, 1 veya daha fazla sipariş sonucu toplam sipariş tutarı 100 TL?ye ulaştığında, Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında kullanılmak üzere 10 TL'lik akaryakıt kazanmaya hak kazanırlar. 
100 TL'lik alışveriş tutarına aynı gün veya farklı günlerde verilen tek ya da birden fazla sipariş ile ulaşılabilir. 

Ancak müşterilerin vereceği her bir sipariş minimum 30 TL olmalıdır ve her bir sipariş en az 1 TL'lik Coca-Cola içeceklerinden birini (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Sprite, Fanta) içermelidir. 

Toplam harcama tutarı 100 TL'ye ulaşan müşteri 1 adet kupon kazanır. 4. Her müşteri 1 günde yalnızca 1 adet kupon kazanabilir. 5. Birkaç sipariş söz konusu olduğunda en son verilen sipariş ile veya sadece tek bir sipariş ile toplam harcama tutarı 100 TL'yi geçer ise, 100 TL üzerinde kalan bakiye sıfırlanır. 

100 TL tutarına ulaşılan siparişten kalan bakiye tutar bir sonraki siparişe eklenerek kullanılamaz. Kampanya süresi içerisinde müşteri birden fazla kupon kazanma hakkına sahiptir. Ancak 1 gün içinde yalnızca 1 kupon kazanılabilir. 

Müşteriye, 100 TL'yi tamamladığı siparişi müteakip 48 saat içinde, Dominos tarafından Petrol Ofisi?nden kazandığı 10 TL'lik akaryakıta ilişkin bir SMS gönderilir. 

Gönderilen kodun, SMS ile iletildiği GSM numarası sahibi tarafından kullanılması zorunlu değildir Müşteri, kampanya kodunun kendisine iletilmesini müteakip, kampanya web sitesini (http://www.petrolofisindekazaniyorum.com/Dominos) ziyaret ederek 'Ad, Soyad, Araç Plakası, Telefon Numarası ve Kod' bilgilerini site ara yüzündeki ilgili bölüme girerek kayıt yaptırır. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Petrol Ofisi 10 TL'lik akaryakıt hediyesini müşteri kartına yükler.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area