Translate

Xperia XZ1’e Özel Fiyat İndirimi

Sony Mobile, tüm kullanıcıların Xperia deneyimiyle tanışabilmesi için mobil yaratıcılıkta çığır açan Xperia XZ1 için özel bir indirim gerçekleştiriyor. 

Premium tasarımı ve üstün kamera özellikleri ile dikkat çeken Xperia XZ1, 2.599 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile tüketicilerle buluşuyor. 

 Sony’nin çığır açan Motion Eye™ kamerasına sahip olan Xperia XZ1, Qualcomm® Snapdragon™ 835 işlemciden güç alıyor ve Android™ 8.0 Oreo ile geliyor. 

Xperia XZ1’in Süper yavaş çekimler yapmayı sağlayan Motion Eye kamerası ile keyif verici anları artık daha uzun yaşayabilirsiniz. 


Xperia XZ1, içerisinde yer alan 3D oluşturucu bir akıllı telefonda ilk defa, kafa tarama, yüz tarama, yiyecek tarama ve serbest form tarama olmak üzere dört tarama modundan birini kullanarak objeleri 3D tarıyor. 

3D Oluşturucu, nesneleri 3D kaydetmenizi, görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlıyor. Xperia XZ1, Ay Mavisi, Sıcak Gümüş ve Klasik Siyah olmak üzere, doğanın armağanı tonlardan esinlenen üç yeni renk seçeneği ve 2.599 TL tavsiye edilen tüketici satış fiyatı ile sunuluyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar