Translate

Koçtaş’tan Vodafonelulara Özel İndirim

Evini çok seven, onu güzelleştirmek için emek harcayanların mağazası olan Koçtaş, Vodafone müşterilerine çok özel fırsatlar sunuyor. 

Yaşam alanlarını küçük dokunuşlarla güzelleştirmek isteyen Vodafone müşterilerine özel, sadece Koçtaş’ın 7/24 açık online mağazası koctas.com.tr’de geçerli %10 indirim avantajını sakın kaçırmayın. 

Yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyenlerin ilk adresi Koçtaş, birbirinden avantajlı ve ayrıcalıklı kampanyaları tüketicilere sunmaya devam ediyor. 

Koçtaş ve Vodafone işbirliğinde hayata geçirilen kampanyada, Koçtaş’ın 7/24 açık online mağazası koctas.com.tr’den alışveriş yapan Vodafone müşterileri tüm ürünlerde geçerli %10 indirim avantajı yakalıyor. 


15 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanyadan, sadece koctas.com.tr’den 250 TL ve üzeri alışveriş yapan Vodafone müşterileri faydalanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone’un ‘Avantaj Cepte’ uygulamasından alınan şifrenin, koctas.com.tr’de sipariş sayfasındaki indirim kodu alanına girilmesi gerekiyor. 

Tek kullanımlık şifrelerle günde bir kez faydalanılabilen kampanya, beyaz eşya dışında tüm ürünlerde geçerli. Stoklarla sınırlı kampanya fırsatını kaçırmamak için koctas.com.tr’yi mutlaka ziyaret edin.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar