Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

ByNoGame den Param ByNoGame Kart

Oyun sektörünün liderinden ‘ücretsiz’ ön ödemeli kart: Param ByNoGame Kart Param ByNoGame Kart, kullanım ve kart ücreti olmadan hem oyun harcamalarında hem de diğer tüm alışverişlerde yeni bir dönem başlatıyor 

Oyunlarda, internette, mağazalarda ve tüm banka POS ve ATM’lerinde geçerli Param ByNoGame Kart ile alışveriş, nakit çekim ve para transferi yapılabiliyor 

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) işbirliği ile hazırlanan ve Türkiye’nin ödeme yöntemi Troy logosunu taşıyan Param ByNoGame Kart, hem hızlı hem de güvenli Türkiye’nin dijital oyun deposu ve sektör lideri e-ticaret platformu ByNoGame, kart ve kullanım ücreti olmayan ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart’ı tanıttı. 

Yüzde 100 yerli sermaye ile 2007 yılında kurulan ByNoGame’in kuruluşunun 10. yılında tanıttığı ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart ile internette, mağazalarda, tüm banka POS’larında ödeme veya harcama yapılabildiği gibi, içerisindeki bakiye de ATM’lerden nakit olarak çekilebiliyor.  
Türkiye’de banka hesabı olmayan % 40’a ulaşacak 
Tanıtımda konuşan ByNoGame.com CEO’su Murat Kömürcü, Param ByNoGame Kartı’ı Turk Elektronik Para A.Ş. ile ortak hazırladıklarını söylerken, nüfusun üçte birinin ve yetişkin nüfusun yüzde 40’ının banka hesabına sahip olmadığı Türkiye’de ön ödemeli kartların, özellikle 18 yaşın altında ve banka hesabı bulunmayanlara büyük kolaylık sağladığını belirtti. 

Satış noktalarından satın alınarak bakiye yüklendikten sonra hemen kullanılabilecek olan Param ByNoGame Kart, tüm ATM’leri kullanma, fiziksel mağazalardan ve internetten alışveriş yapabilme, para alıp gönderebilme gibi özellikleriyle fark yaratıyor.  

Oyuna en çok zaman ayıran 3. ülkeyiz 
Türkiye’de dijital oyun oynayanların sayısının 29 milyonu aştığını, dijital oyun pazarının da 744 milyon dolarlık büyüklüğe sahip olduğunun altını çizen Kömürcü, oyuna harcanan sürede ise dünya ölçeğinde Polonya ve Rusya’nın ardından 3. sırada olduğumuzu kaydetti. Kömürcü, sözlerine şöyle devam etti: 

“Param ByNoGame Kart, dijital oyun dünyasında oyun satın alma, oyun içi alışveriş yapma, oyun ürünlerini alıp satmak isteyenler için pratik bir çözüm sunuyor. Kart ve kullanım ücreti olmadan 13 yaş ve üzeri herkesin kolayca Param ByNoGame Kart sahibi olmasını istiyoruz.”  

Tüm ATM’lerden nakit çekimi ve para transferi olanağı 
“Bu kartı tüm bankalarda, POS cihazlarında, ATM’lerde ve internette, oyun severlerin yakından tanıdığı Steam’de, kısaca tüm Türkiye’de kullanabilirsiniz. 

Ayrıca bu kartı BKM Express’e ekleyebilir, BKM Express’in kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük dijital oyun deposu ByNoGame.com’da indirim ve fırsatlar da Param ByNoGame Kart kullanıcılarını bekliyor.” 

2017’de %100 büyüyecek 
Kuruluşlarının 10. yılında bu tanıtımı yaptıkları için gururlu ve mutlu olduklarını söyleyen Murat Kömürcü, ByNoGame’in 2016 yılında yüzde 75,9 büyüme kat ettiğini ve bu yıl büyümenin devam ettiğini; Param ByNoGame Kart, ByNoGame Store, PUBG Skin pazarı gibi başarılı inovasyonlarla bu yılki hedeflerinin de yüzde 100 büyümeye ulaşmak olduğunun altını çizdi. 

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) işbirliği ile Türkiye’nin ödeme yöntemi Troy logosunu taşıyan Param ByNoGame Kart, Türkiye’deki tüm POS, ATM ve e-ticaret sitelerinde kullanılabiliyor. 
İnternet alışverişlerinde güvenlik için Güvenli Öde (GO) altyapısını bulunduran Param ByNoGame Kart, bankada işlem yapmaya gerek kalmadan, internet ve mobil şube üzerinden kolayca yönetilebiliyor. Karta para yatırmak için kredi kartı, banka kartı, havale/EFT yöntemleri ve ATM’ler kullanılabiliyor.  

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart kullanabilmek için gerekenler 
- 13 yaş ve üzeri olmak 
- Param ByNoGame Kart’ı edinmek 
- Kayıtlı cep telefonundan SMS ile şifre oluşturmak 
- Param ByNoGame Kart’a kredi kartı, banka kartı, havale/EFT ile veya ATM üzerinden bakiye yüklemek  

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart nerelerde geçerli? 
- ByNoGame’de 
- Tüm ATM ve POS cihazlarında 
- Tüm e-ticaret sitelerinde 
- Dünyanın en büyük oyun mağazası Steam’de 

 Ön ödemeli Param ByNoGame Kart ne gibi avantajlar sunuyor? 
- ByNoGame’de ve anlaşmalı iş yerlerinde indirim ve fırsatlar 
- Kart ücreti ve masraf bulunmaması 
- Hızlı ve kolay para çekme 
- Mobil uygulama ve internet şubesi (www.param.com.tr) üzerinden yönetilebilme 
- ATM’den ücretsiz para yükleme 

ByNoGame.com hakkında 
Portföyündeki 500’den fazla oyun seçeneğiyle devasa bir oyun deposu olan ByNoGame, 2007 yılından bu yana her yaştan oyun sever için faaliyet gösteriyor. 

Güncel oyun haberleri ve eğlenceli etkinlikler sunarak, her zaman en yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen şirket, dijital oyun dünyası hakkında ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünleri oyun severlere ulaştırırken; satıcılar, oyuncular ve yayıncılar arasında köprü görevi görüyor. 

Oyun sektörünün lideri olan ByNoGame, kısa vadedeki kârlılıktan çok, uzun vadedeki prestiji önemsemekte ve kullanıcılarına hızlı ve güvenli hizmet misyonunu taşımaktadır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar