Ads Area

XPERİA Z4 JAPONYA'YA ÖZEL OLACAK

Japonya'nın en büyük mobil üreticilerinden olan Sony, bugün yeni amiral gemisi olduğu düşünülen Xperia Z4'ü tanıttı. 

Pek çok kaynakta Sony'nin yeni amiral gemisi olarakta lanse ettiği söylenen telefon, aslında Sony'nin amiral gemisi olmayacak. Xperia Z4, Sony'nin yeni amiral gemisi değil Bugün Xperia Z4 hakkında açıklamada bulunan Sony, cihazın sadece Japonya'ya özel olarak duyurulduğunu ifade etti. 

Yani, Xperia Z4 Japonya dışındaki hiçbir pazarda satışa sunulmayacak. Sony, diğer pazarlardan çekilmiş gibi bir algıya kapılabilirsiniz. Ancak, bu durumun aksine sizleri sevindirecek önemli bir haberimiz var. 

Zira söylenenlere göre Sony'den daha güçlü bir model daha gelecek. Sony'nin gerçek amiral gemisi Mayıs'ta! Sony'nin açıklaması sonrası gelen iddialara göre Sony, gerçek amiral gemisi modelini Mayıs ayının sonunda gerçekleştireceği etkinlik ile tanıtacak. 

Ayrıca bazı kaynaklar Sony'nin gerçek amiral gemisini Eylül'de IFA 2015'te yapılacak etkinlik ile duyuracağını iddia ediyor. Şimdilik detayları bilinmeyen akıllı telefon, iddialara göre çok önemli yenilikler içerecek ve Sony Xperia Z serisinin bilinen algısını değiştirecek. Bakalım Sony'nin gerçek amiral gemisi hangi özellikler ile gelecek?shiftdelete

Tags

Ads Area