Ads Area

BASF’YE YILIN TASARIM ÖDÜLÜ

Otomotiv endüstrisinde renk trendlerini belirleyen BASF, iF Design Ödülünü aldı 

 “Yollarda daha çok renk” hedefiyle çalışan BASF’nin oto boyaları bölümü, otomotiv endüstrisinde kullanılacak renk trendlerini belirlediği yıllık kitabıyla iF Design Ödülü’nü aldı. 

 Otomotiv tasarımcılarına özel olarak hazırlanan “Radar Hattında” adlı yıllık kitaptaki renk skalası, tüm dünyadaki sosyal trendler takip edilerek oluşturuluyor. 53 ülkeden yarışmaya katılan 500 aday arasından birinci seçilen BASF yıllık kataloğu, daha önce de Red Dot Tasarım Ödülünü almıştı. 

 BASF Hakkında BASF olarak biz kimya yaratıyoruz ve bunu 150 yıldır yapıyoruz. BASF, 113.000 çalışanı ve 200 milyar TL’yi aşkın (74 milyar Avro) yıllık satış rakamı ile dünyanın lider kimya şirketi unvanını taşıyor. 

Ekonomik başarıyı, sosyal sorumluluk ve çevre korumasıyla birleştiren BASF, Ar-Ge yatırımları ve buluşları sayesinde neredeyse tüm endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren şirketlere ürün sağlıyor ve hayatı kolaylaştırıyor. 

Kimyasal, plastik, performans ürünleri, ziraat, petrol ve gaz gibi geniş bir yelpazeye yayılan BASF ürün ve çözümleri, yeryüzündeki kıt kaynakların korunmasına katkıda bulunmanın yanı sıra gıda ve besinlerin sağlıklı üretilmesini sağlıyor ve yaşam kalitesinin yükselmesine yardımcı oluyor. 

Kısacası BASF, sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyor. BASF hisseleri Frankfurt borsası (BAS), Londra borsası (BFA) ve Zürih borsasında (AN) işlem görmektedir.

Ads Area