Ads Area

ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 13 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerlidir ve altyapı uygunluğu,kurulum şartları ve katılım kuralları çerçevesinde yararlanılmaktadır. 

Kampanya kapsamında Akıllı Kota 4GB paketi ilk 24 ay boyunca ücretsizdir. Kampanya kapsamında 48 TL olan bağlantı ücreti alınmayacaktır. 

Kampanyanın kapsamında, talep eden abonelere kablosuz ADSL modem 24 ay taksitle ayda 3 TL’ye sunulacaktır.Kampanyadan bireysel yeni müşteriler yararlanabilir. Aktif TTNET internet aboneliği olan veya son 12 ay içerisinde TTNET İnternet aboneliğini iptal ettirmiş olan aboneler kampanyadan yararlanamazlar. 

İnternet bağlantısının yapılacağı adreste aktif bir internet aboneliği varsa veya son 3 ay içerisinde iptal edilmiş bir internet aboneliği varsa kampanyadan yararlanılamaz. 

GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR? 
 - TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) - Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti - T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir) 

SEÇİLEN TARİFE DAHA SONRA DEĞİŞTİRİLEBİLİR Mİ? Abone, Akıllı Kota 4 GB Paketi ile kampanyaya giriş yapacak olup, kampanya süresince, kampanya kapsamında geçişe açık olan paketlere geçiş yapabilecektir. Paket değişikliği yapılması durumunda, Akıllı Kota 4 GB paketine dönüş yapılamayacaktır. 

Abonelerin ilk 24 ay süresince Akıllı Kota 4 GB paketinde kalmaları durumunda herhangi bir surette Cayma Bedeli hesaplanmayacak, paket değişikliği halinde ise Cayma Bedeli düzenlemeleri uygulanacaktır. Abonelerin 24 ay içinde paket değişikliği yapması halinde, kampanya süresi sonunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. 

LİMİT AŞIM ÜCRETİ ÖDENECEK Mİ? 
Kampanya kapsamında Akıllı Kota 4 GB paketi kotasında duran özelliğe sahip olup, veri kullanımı 4 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak duracaktır ve bu pakette İnternet kullanımının durdurulması durumunda, ek kota satışı yapılmayacaktır. Kampanya dahilindeki üst paketlere geçiş yapılabilecektir. 

BAĞLANTI ÜCRETİ ALINACAK MI? 
Kampanyadan yararlanan kullanıcılardan 48 TL olan bağlantı ücreti alınmayacaktır. 

KAMPANYA İÇİNDE İNTERNET HİZMETİ DEĞİŞTİRİLEBİLİR Mİ? 
İnternet hizmetinden Yalın internet hizmetine veya Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. 

KAMPANYA İÇİNDE ÜCRETLİ TTNET SERVİSLERİNDEN YARALANMAK MÜMKÜN MÜ? 
Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra TTNET Katma Değerli Servislerinden yararlanabilirsiniz. 

İLK FATURAYA YANSIYACAK ÜCRET NEDİR? 
Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına yansıyacak ücretler şöyle: Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti: 24 ay boyunca aylık 15TL olan yalın erişim ücreti aylık 10TL olacaktır. 

Yalın İnternet hizmetinden yararlanıyorsanız, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.Kota aşım ücreti (Varsa): Akıllı Kota 4 GB paketi kotasında duran özelliğe sahip olup, veri kullanımı 4 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak duracaktır ve bu pakette İnternet kullanımının durdurulması durumunda, ek kota satışı yapılmayacaktır. 

Satın alınan ücretli TTNET Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli TTNET Katma Değerli Servisleri’nden yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.

Ads Area