Header Ads

TURKCELL PLATİNUM UYGULAMASI APPLE WATCH’TA

Turkcell’in Platinum uygulamasına artık Apple Watch üzerinden de ulaşılabiliyor. Uygulamanın yeni geliştirilen Apple Watch destekli sürümü, App Store’da kullanıma sunuldu. 

Turkcell Platinum müşterileri, artık saatlerini tek bir dokunuşla ayrıcalıklar dünyasına ayarlayabiliyor Turkcell Platinum müşterileri, bundan böyle ayrıcalıklarını kollarına takabilecek. 

Bugüne dek akıllı telefonlardan erişilebilen Turkcell Platinum uygulaması, artık Apple Watch desteğiyle sunuluyor. Uygulama sayesinde, Apple’ın kısa süre önce lanse ettiği yeni akıllı saati Apple Watch, Turkcell Platinum müşterileri için yeni işlevler kazanıyor. 

Saat üzerinden Turkcell Platinum ayrıcalıklarına ulaşmak, anında şifre alıp bu ayrıcalıkları kullanmak ya da başkalarıyla paylaşmak ve uygulamaya özel sürpriz hediyeler ve özel avantajlardan faydalanmak mümkün. 

Apple Watch destekli Turkcell Platinum uygulaması ile müşteriler, Platinum Hizmet Ekibi’ni tek bir dokunuşla çağırabiliyor veya Platinum Müşteri Temsilcisi’ni arayabiliyor. Bunların yanında, Platinum müşteriler, uygulama üzerinden paketlerinin kullanım detaylarını saatlerinin ekranında görebiliyor, güncel faturalarını inceleyebiliyor ya da kendilerine uygun paket ve servis aboneliklerinden haberdar olabiliyor. 

Turkcell Platinum’un tüm yıla yayılan ayrıcalıkları: 7/24, yurt içi ve yurt dışından ücretsiz, sıra beklemeden Platinum Müşteri Hizmetleri, Kapıya kadar hizmet getiren Platinum Hizmet Ekibi, Tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan tarifeler Günde 9.90 TL’ye yurtiçi paketlerini yurtdışında da kullanma imkanı En yeni akıllı telefonlarda ve tabletlerde ayrıcalıklar Ön rezervasyonla adrese teslimat Aksesuar indirimleri ve hediyeler Yedek cihaz ve cihaz tamir desteği Cihazla ilgili kurulum ve satış sonrası destek Hayatı kolaylaştıran ve hayata renk katan ayrıcalıklar

Tüm ayrıcalıkları, müşteri hizmetlerini ve çok daha fazlasını tek dokunuşla cebe getiren Turkcell Platinum Uygulaması Ücretsiz vale (Kanyon, Cevahir, Metrocity, Özdilek Park , Buyaka, İstanbul Optimum Outlet AVM’leri.) Cinemximum’larda bir bilet alana bir bilet hediye Havaş ile ücretsiz havaalanı transferi Deniz Taksi’de %50 indirim Konserlere, etkinliklere öncelikli ve indirimli biletler, davetiyeler Akıllı Depo’da ücretsiz 50GB saklama alanı Ücretsiz Platinum SMS Plus Servisi Ücretsiz Sınırsız Turkcell Müzik paketi


Blogger tarafından desteklenmektedir.