Ads Area

PEGASUSTA 2.BİLETE YÜZDE 50 İNDİRİM FIRSATI

Flypgs.com'da uçuşu gerçekleştirmek istediğin tarihi seç. Unutma indirimden faydalanmak için PNR'da en az iki kişi olmalısınız. 


Kampanyadan yararlanmak için ödeme ekranına kadar ilerle, ödeme sayfasında kampanyalar altındaki Sevgililer Günü 2.kişi %50 indirimli seçeneğini işaretle. 

İkinci kişinin bilet bedeli üzerinden %50 indirimin uygulandığını toplam tutarda göreceksin. Sevgililer günü hediyen için fazla düşünmene gerek yok! 18 Ocak’a kadar flypgs.com’dan biletini al, 9 Şubat – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında yurt dışına 49.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uç! Üstelik ikinci kişi %50 indirimli! Sen de bu fırsatı kaçırma, sevgiline 2015’te unutamayacağı bir seyahat hediye et. 

Kampanyanın geçerli olduğu hatlar: Balkanlar ve Kıbrıs hariç tüm yurt dışı hatları. Uçuş tarihi: 9 Şubat – 30 Haziran 2015 c. Satış tarihi: 12- 18 Ocak ( Kampanyaya 22-26 Nisan, 30 Nisan-3 Mayıs ve 15-20 Mayıs tarihleri dahil değildir.Türkiye lokal saatine göre 18 Ocak 23:59’a kadar geçerlidir.) 

Ücret / İndirim : İkinci kişiye %50 indirim. Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir. Bu fiyat yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır. 

İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.  Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 6 EUR’dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. 

Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir. Kampanya sınıfındaki biletler kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya sınıfındaki biletler tükendikçe bir üst ücret sınıfından bilet satışı devam edecektir.Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ads Area