Ads Area

BEKO SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI

Beko sevgililer gününe özel kampanyasında birçok üründe indirim fırsatı sunuyor. 

14 Şubat 2015 sevgililer günü için hediye arıyorsanız Beko saç düzleştirici ve saç maşası, sevgilinizin kendi saçlarını evde kolayca yapmasını sağlayacak ve güzelliğine güzellik katacak.

 Beko filtre kahve makinesi de bu özel günden bir hediye olarak kalacak. Beko BKK 3065 KM Filtre Kahve Makinesi Sevgilinizle kahve sohbetlerinize keyif katacak Beko kahve makinesi, 0,9 lt kapasiteli paslanmaz çelik termosa sahip. Şeffaf su seviye göstergesi kullanım kolaylığı sağlarken, çıkarılabilir kahve filtresi temizlerken yardımcı oluyor. Ürün Fiyatı:139 TL 

Beko BKK 2204 SD Saç Düzleştirici Beş kat seramik kaplama ile sıcaklığın saçlara zarar vermesini önleyen Beko saç düzleştirici BKK 2204 SD saç renginin ve sağlığının uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Eşit sıcaklık dağılımı sayesinde saçın nem dengesini optimize ediyor. İyon özelliği ile de saçın elektriklenmesini önlüyor. 

80 °C‘den 210 °C’ye kadar 14 farklı sıcaklık ayarı sayesinde farklı saç yapılarına uygun bakım sunan Beko saç düzleştirici 11 cm uzunluğunda ve 2,5 cm genişliğinde plakalara sahip. 30 saniyede 100 °C’ye ulaşarak hızlı çözümler üreten ürün kısa zamanda en güzel sonuçlar alınmasını sağlıyor. Ürün Fiyatı: 119 TL 

 Beko BKK 1178 SM Saç Maşası İyon özelliği ile saçtaki doğal nemi koruyan Beko Saç Maşası, 19 mm çapı sayesinde kısa saçlarda bile mükemmel sonuçlar ortaya çıkartıyor. LCD göstergeli ayarıyla sıcaklık saç tipine göre ayarlanabiliyor. 

Özel seramik kaplaması sayesinde ısıyı eşit miktarda dağıtarak sağlıklı ve parlak bukleler elde edilmesini sağlıyor. Ürün Fiyatı: 89 TL (Kampanyabul)

Ads Area