Ads Area

MITSUBISHI ELECTRIC’TEN CEBİNİZE DOST KIŞ KAMPANYASI

Geliştirdiği üstün teknolojisi ile yaşam alanlarına konforu en tasarrufluşekilde sunan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, kış kampanyası ile“Eski teknoloji klima kullanacak kadar zengin değilim.” diyenlere sesleniyor. 

31 Aralık 2014 tarihine kadar Sezonsal Verimlilik Kriterleri’ne göre A, A+, A++, A+++ enerji sınıfında yer alan Mitsubishi Electric Klimalar’dan satın alanlar 1.250 TL’ye varan indirim fırsatından faydalanıyor. 

Yüksek enerji tasarrufunu indirim avantajıyla birleştiren Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, kış kampanyası ile hem aile bütçesine hem ülke ekonomisine hem de çevreye katkısağlamayı hedefliyor. Duvar tipi split modeller ile kampanyaya dahil döşeme tipi modellerde geçerli olan kışa özel kampanya boyunca Mitsubishi Electric Klimalar, Yapı Kredi World Kart’a özel 9 taksitle satışa sunuluyor. 

 A+++ konfor ve tasarruf Mitsubishi Electric Klimalarda Isıtma ve soğutmada yüksek enerji tasarrufu sağlayan Mitsubishi Electric Klimalar, kışın sıcak yazın serin ev ve ofis konforunu düşük elektrik faturalarıyla sağlıyor. 

Mitsubishi Electric Klimalarla mekanlarda A’dan A+++’a kadar yüksek enerji tasarrufu ve konfor hakim oluyor. Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin kış kampanyasına hem ısıtmada hem de soğutmada A+++ enerji sınıfında yer alan, üstün teknolojisi ile konforu yeniden tanımlayan FH serisi Yeni Kirigamine Klimalar da dahil. 

Ortamdaki toz, bakteri, virüs ve alerjenleri yüzde 99’a varan oranda nötralize eden özel filtre sistemiPlasma Quad, bulunduğunuz yeri ve uzak noktalardaki sıcaklıkları algılayan, odada hiç kimse olmadığında otomatik olarak enerji tasarrufu moduna geçen 3D i-see Sensör ve hava akımıyönlendirme sistemleri ile Yeni Kirigamine daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir klima deneyimi sunuyor. 

Kampanya koşullarıyla ilgili detaylı bilgiyi mitsubishielectric türkiye internet sitesi ve 444 7 500numaralı çağrı merkezinden almak mümkün. 

Evinize uygun klimayı ve konulması gereken doğru yeri belirlemek için Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin ücretsiz olarak sağladığı detaylıve teknolojik keşif hizmetinden kesfetteam.com’u ziyaret ederek ya da 444 7 500 arayarak faydalanabilirsiniz.

Ads Area