Ads Area

ELLE STYLE AWARDS DA RENAULT TWIZY VE ZOE DE KIRMIZI HALIDA

Otomobillerinde tasarım, teknoloji ve şıklığı bir araya getiren Renault, tasarım dünyasını buluşturan Elle Style Awards Ödülleri'ne renk kattı. 

Bu sene 5.si düzenlenen ödül töreninin teması “Doğa Yeşil Giyer” oldu. Moda dünyasının önde gelen isimlerini ve stil ikonlarını görkemli törene taşıyan Renault, alandaki standında %100 elektrikli ve tamamen çevreci modelleri Twizy ve ZOE’yi sergiledi. 

Bu özel gecenin davetiyelerinden elde edilen gelir TEMA Vakfı’na bağışlandı. Geceye bir çok ünlü isim katıldı. Victoria’s Secret Meleği’ni Renault Taşıdı Victoria’s Secret modellerinden, önümüzdeki dönemin baş meleklerinden biri olmaya aday Frida Aasen, ünlü İtalyan moda ve tasarım markası Missoni’nin Kreatif Direktörü Angela Missoni; kızı Theresa Missoni ve ortağı Bruno Ragazzi, moda tasarımcısı Zuhair Murad ve iletişim müdürü Andree Zovighian, Ragbi oyuncusu James Webster, Spring St. Social Society Kurucu Ortağı Patrick Janelle, dijital dünya fenomenlerinden Pelayo Diaz ve birçok ünlü isim ödül törenine Renault Latitude ile geldi. 

Raffles Hotel Zorlu Center’da kurulan Renault standındaki çevreci ZOE ve Twizy’ler de büyük beğeni topladı. Birçok ünlü isim otomobilleri ilgiyle inceledi. Renault standında gece boyunca sürprizler devam etti. Düzenlenen etkinlikte konuklar birer yıldız gibi dergi kapağına taşındı.
Tags

Ads Area