Ads Area

GİGASET TABLET PAZARINA GİRDİ

Dect telefon sektörünün öncülerinden Gigaset, Android işletim sistemi ile çalışan yeni tableti QV830’ı Türkiye’de satışa sundu. 


Tablet 8 inç, HD çözünürlük sunan ve çizilmeye karşı dayanıklı ekrana, eloksallı alüminyum gövdeye sahip. Yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı sağlayan QV830, gücünü dört çekirdekli işlemcisinden alıyor. 

Bluetooth 4.0 bağlantı yeteneği ve USB OTG ya da entegre GPS işlevleri gibi özellikler ile donatılan QV830'da her inçe 160 piksel sığdırılmış. QV830, arka taraftaki 5 megapiksel ve otofokus özelliğine sahip Full HD kamerasıyla keskin fotoğraf netliği sağlıyor. Ön taraftaki kamera ise 1,2 megapiksele sahip ve HD kalitesinde görüntülü görüşmelere imkanı sağlyor. 

Tablet, bekleme modunda 240 saat, internette gezinirken 8 saat, video oynatırken 7 saat ve müzik dinlerken 65 saat kullanılabiliyor. QV830’da bulunan 8 GB’lık dahili hafıza ve microSD kart ile 32 GB’a kadar artırılıyor. Gigaset QV830, Türk Telekom’un başlatmış olduğu kampanyada, 24 ay taahhüt ile ayda 19,99 TL ödenerek alınabiliyor.
Tags

Ads Area