Ads Area

The KMPlayer Profesyonel Ortam Yürütücüsü (Türkçe)

EN
The KMPlayer is all-in-one media player covering various formats such as VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime etc. It has an extra feature to play Incomplete/Damaged AVI file, Locked Media Files while downloading or sharing, Compressed Audio Album (zip, rar) and so on. It handles a wide range of subtitles and allows you to capture audio, video, and screenshots in many ways. The player provides both internal and external filters with a fully controlled environment without grappling with DirectShow merit system. The player can set multifarious audio and video effects, control playback speed and octave, select parts of a video as favorites, do a powerful A-B repeat, remap the keys of remote interface for HTPC including overlay screen controls, change a skin dynamically depending on a media type playing, and many more. It is completely customizable thanks to a wide selection of skins and color schemes, and configuration options are extensive.
TR
The KMPlayer birçok medya dosya formatını oynatabilen ve destekleyen çok yönlü ve becerikli bir oynatıcı. Bu formatlar arasında HD ( High-Definition), VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, ASF,FLV,TRP,RealMedia, QuickTime, Google Video, 3GP, MKV gibi çok uç noktalarda yer alan video formatlarına bile destek vermesi, ücretsiz olması ve içerdiği özelliklerin genişliği ile her bilgisayarda olması gereken programlar arasında...Çok geniş bir özellik yelpazesine sahip bu program ile altyazıları düzenleyebilecek veya kontrol edebilecek, ses, video veya ekran görüntülerini birçok yol ile yakalayabileceksiniz.
Bilgisayarda sadece seyretme imkanı sunan video ve müzikleri, harddiske kopyalama ve oynatma.
Hızlı ve yavaş oynatma ...
Altyazı boyutunu değiştirebilme ...
Oynatımda Son Kalınan Yeri hatırlama
Sık Kullanılanlar listesi oluşturma-değiştirme
Ekolayzer
Parlaklık-Kontrast-Ses Efektleri
KMP Dahili Winamp Tercihleri
Videodan Resim Yakalama,Arka Plan Duvar Kağıdı Yapma
Ekran Kontrollerinde Masaüstü Modu
Programda bulabileceğiniz "Album" özelliği ile kendi medya albümlerinizi yaratabilecek ve yönetebileceksiniz. Favoriler, TV kartı desteği gibi bir çok benzersiz ve eşşiz özellikle donatılmış bu yazılım bilgisayarınızdaki tüm medya ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde. Sisteminizde hiçbir codec karışıklığı yaratmak istemiyorsanız bu programı kurup artık rahatlıkla mp3lerinizi dinleyebilir, DVD filmlerinizi izleyebilir, veya HDRip, DVDRip gibi codeclerle hazırlanmış DivX, XviD videolarıda izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda hasarlı veya bozuk AVI dosyalarını oynatabilme gibi bir özelliğide bulunan program, paylaşırken şifrelenmiş, sıkıştırılmış müzik albümlerini (zip,rar) de oynatabiliyor.

Skin desteği ile tamamen değiştirilebilir gelişmiş ve kullanımı kolay bir arayüze sahip bu oynatıcı, oynattığınız medya türüne göre skin değiştirebiliyor.

İçerdiği Codec ve Filtreler
Video Decoderleri : DivX, XviD, Theora, WMV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP3, VP5, VP6, H263(+), H.264(AVC1), CYUY, ASV1/2, SVQ1/3, MSVIDC, Cinepak, MS MPEG4 V1/2/3, FFV1, VCR1, FLV1, MSRLE, QTRLE Huffyuv, Digital Video, Indeo3, MJPEG, MPNG SNOW, TSCC, Dirac, VC-1, RealVideo, SMC vs.
Ses Decoderleri : AC3, DTS, LPCM, MP2, MP3, Vorbis, AAC, WMA, ALAC, AMR, QDM2, FLAC, TTA, IMA ADPCM, QCELP, EVRC, RealAudio vs.
2Ch -> Çoklu kanal dönüşümü
Kayıt dönüştürücü: Dahili kopya, Gabest's, Morgan

* Mp3 , Wav , Ogg gibi ses formatlarını oynatabilme.
* Dat , Avi , Mpeg gibi görüntü formatlarını oynatabilme.
* Arayüz desteği.
* Farklı dil desteği.
* Albüm oluşturabilme desteği.
* Favori listesi oluşturabilme desteği.
* Ekran kontrol desteği.
* Efekt desteği.
* 3D video desteği.
* Ekran yakalama desteği.
* Gelişmiş seçenekler menüsü.
* Çalma listesi oluşturabilme.
* Ekran efektleri oluşturabilme.
* Tüm codec paketleri ile uyumlu çalışabilme.
* URL üzerinden görüntü ve ses alabilme.
* Winamp ve Media player radyolarını dinleyebilme.
* Playback desteği.
* ID3v1 ve ID3v2 tag desteği.
* Multimedia klavyeler ile uyumlu çalışma ve özel tuş atama desteği.
* Görüntü formatları için alt yazı desteği.
* Eklenti desteği.
* Sistem belliğini az kullanma özelliği.
* Şık ön panel.
* Tüm standart özellikler.

En Yeni özelliği

program yüklenirken Türkçe dili gözükmüyor ama
yüklendikten sonra Türkçe oluyor.

Sistemi kasmayan bu program masaüstünde yer kaplamak yerine
görev çubuğuna yerleşiyor sisteminizde başka medya oynatıcıya gerek kalmıyor.


* Sitede sunulan programları kurmadan/çalıştırmadan önce virüs taramasından geçiriniz. Programların kullanımları sonucu oluşabilecek zararlardan http://bilisimedya.blogspot.com sorumlu değildir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area