Ads Area

Teknosa’da Euro 2024 heyecanına özel fırsatlar

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, A Milli Futbol Takımımızın da mücadele edeceği EURO 2024 coşkusuna TV kategorisi başta olmak üzere farklı ürün gruplarında başlattığı avantajlı kampanyalarla ortak oluyor. 
 

Almanya'nın ev sahipliğinde 14 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek EURO 2024 heyecanı tüm Türkiye’yi sararken, Teknosa farklı ürün gruplarında başlattığı kampanyalarla futbolseverlerin coşkusunu paylaşıyor. 
 


Kampanya kapsamında seçili televizyonlar, avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşurken; 1 yıllık Tekno Garanti hediyesi veriliyor. Seçili LG TV modellerinde etikette %15 kampanya ve Petrol Ofisi puan hediyesinin yanı sıra seçili Samsung TV modellerinde de Para Kart hediyesi mevcut. 
 
Teknosa’nın öz markası Preo’da 43 inç full HD ekran TV 8.699 TL ve 50 inç ultra HD ekran TV 12.499 TL fiyatla tüketicilerin ilgisine sunuluyor. 
 
Avrupa Şampiyonası’na özel taşınabilir hoparlörler ise 12.669 TL’den başlayan fiyatlarla sporseverlerle buluşuyor. Seçili Acer ve HP laptop ve notebook’larda da fiyat avantajı var. 
 
Kampanya kapsamında Braun 6'sı 1 arada erkek bakım kiti ise 899 TL’den satışa sunuluyor. Kampanyadan Teknosa’nın 64 ile yayılan mağazaları ve teknosa.com’dan alışveriş yapanlar yararlanabilecek.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area