Ads Area

Tecno Camon 30 12/256gb, Faturaya Ek Kredi Kartsız Ödeme Kolaylığıyla İlk Kez Vodafone Flex İle Satışa Sunuldu

Vodafone FLEX, dünyanın önde gelen akıllı telefon markalarından TECNO’nun yeni ürünü TECNO CAMON 30 12/256GB modelini portföyüne kattı. 

TECNO CAMON 30 12/256GB, Faturaya ek kredi kartsız ödeme kolaylığıyla ilk defa Vodafone’da satışa açılan ürün, peşin fiyatına 3 ayda ödeme imkânıyla sunuluyor. 

 


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine son teknoloji akıllı telefonları Vodafone FLEX avantajlarıyla sunmaya devam ediyor. 
 
Dünyanın önde gelen akıllı telefon markalarından TECNO’nun üstün kamera özelliğiyle öne çıkan ve sevilen CAMON serisinin yeni ürünü TECNO CAMON 30 12/256GB Vodafone FLEX ile satışa sunuldu. Operatör kanalında ilk defa Vodafone’da satışa açılan 12/256GB’lik model, peşin fiyatına 3 ayda ödeme imkânıyla sunuluyor.  
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: 
“Vodafone Türkiye olarak, en yeni dijital teknolojileri dünyayla aynı anda ve en uygun tekliflerle müşterilerimizin kullanımına sunmaya devam ediyoruz. 
 
Bu doğrultuda, dünyanın önde gelen akıllı telefon markalarından TECNO’nun yeni ürünü TECNO CAMON 30 12/256GB modelini lansmanla aynı anda Vodafone FLEX portföyümüze katmanın heyecanını yaşıyoruz. 
 
Müşterilerimiz, operatör kanalında ilk defa Vodafone’da satışa açılan bu ürüne Vodafone FLEX avantajlarıyla sahip olabiliyor. Üstelik ürün, lansmanın ilk 15 gününe özel olarak TECNO marka kulaklık hediyesiyle geliyor. Tüm müşterilerimizi son teknolojiye sahip akıllı telefonlarla tanışmak üzere Vodafone’a davet ediyoruz.” 
 
  Mağazalarda deneyimleme imkânı  
Vodafone müşterileri, TECNO CAMON 30 12/256GB akıllı telefonu ayda 6.666 TL’ye peşin fiyatına 3 ayda ödeme imkânıyla satın alabiliyor. 
 
Lansman dönemi TECNO CAMON 30 12/256GB modelini satın alan müşterilere 3 ay ücretsiz Youtube Premium üyeliğinin yanı sıra lansmanın ilk 15 gününe özel TECNO markasının internet sitesi üzerinden formu dolduran müşterilere TECNO Sonic1 kulaklık hediye ediliyor. 
 
Müşteriler, ülke genelindeki tüm Vodafone mağazalarında ürünü deneyimleyebiliyor. Ürün, Vodafone mağazaları ve Vodafone Yanımda üzerinden satın alınabiliyor.  
 
Göz dolduran kamera performansı 
6.78'' 120Hz Göz Koruma Sertifikalı AMOLED ekrana sahip olan TECNO CAMON 30, 256GB dahili hafıza ve 24GB RAM (12GB + 12GB artırılabilir RAM) kapasitesiyle geliyor. 50MP OIS ultra sabit gece portresi ve 50MP ultra net ön kamerasıyla öne çıkan telefon MediaTek Helio G99 Ultimate işlemciyle güçlendiriliyor. 
 
Görüntü ve oyunda devrim yaratan güçlü işlemcinin yanı sıra DOLBY Atmos ses teknolojisiyle de duyusal deneyim artırılıyor. 5000mAh pil gücü ile birlikte 70W ultra hızlı şarja sahip olan cihaz bazalt ve tuz beyazı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. 

 

Vodafone FLEX 10’u aşkın kategoride 1.000’den fazla ürün 

Vodafone FLEX, Vodafone müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri için çok geniş ve çeşitli ürün portföyü sunan bir son teknoloji dünyası. “Seç Seç Al” mottosuyla duyurulan Vodafone FLEX dünyası “ürünü seç, ödemeni seç ve kolayca al” ilkesine dayanıyor. 
 
Vodafone FLEX’te toplam 10’u aşkın kategoride 1.000’den fazla ürün yer alıyor. Müşteriler, zengin seçenekler arasından aradığı ürüne kolayca ulaşabildiği gibi, kendine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area