Ads Area

Mobil Teknolojik Cihazlarda Isınma Problemine Son

Şarj edilen mobil teknolojik cihazlarda, ısınma probleminin önüne geçmek için ne kadar çok yatırım ve yenilik yapılsa da düzenli olarak artan uzun kullanım süreleri, aradaki farkı kapatıyor. 
 

İşte bu noktada devreye cihazları şarj ederken aynı soğutan mobil şarjlar giriyor. 
 


Mcdodo’nun hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürünlerinden manyetik soğutuculu MagSafe şarj cihazı ve soğutuculu MagSafe araç şarjını bu yaz boyunca tatilde, evde, iş yerinde yanınızdan ayıramayacaksınız. 
 
Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, ihtiyaca uygun teknolojik aksesuarlar üretmeye devam ediyor. 
 
Günümüzün dijitalleşen mobil dünyasında, teknolojik aletlerin artık olmazsa olmazımız olduğunun bilinciyle hareket eden Mcdodo; USB-C hub’lar, led ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı gibi pek çok inovatif ürünün de içinde olduğu 350’nin üzerinde aksesuar seçeneğine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. 
 
Mcdodo, özellikle yaz aylarında daha sık yayaşan mobil cihazların ısınma problemin son veriyor. 
 
Özellikle telefon ve tabletlerde uzun kullanım sürelerine bağlı ısınma problemine fonksiyonel ve yenilikçi çözümler sunan manyetik soğutuculu MagSafe şarj cihazı ve soğutuculu MagSafe araç şarjı, bu yazı ısınmayan cihazlarınız ve iç rahatlığıyla geçirmenizi sağlayacak.  
 
Seyahatte, evde, plajda oyundan vazgeçemeyenler için 
 
Özellikle telefonunda ve tabletinde çok sık oyun oynayanlar için tasarlanan Manyetik Soğutuculu MagSafe Şarj Cihazı, 15W/10W/7.5W/5W kablosuz şarj yaparken hızlı soğuma sağlıyor ve kusursuz yapışma gücüyle fonksiyonel kullanım sunuyor. 
 
Bu manyetik şarj, güçlü soğutma teknolojisi ile telefonunuzu 3 saniyede soğuturken türbin tahrikli fan, ısı dağılımını hızlandırır, kuvvetli hava üflemeyi düşük gürültüyle sunuyor. 5W’dan 15W’a kadar kablosuz şarj destekleyen cihaz, 4 katmanlı koruma mekanizmasına sahip yeni yarı iletken soğutma teknolojisi ve sadece 80 gr.’lık ağırlığı ile benzerlerinden ayrılıyor. Ayrıca dahili parlama sağlayan RGB halka ışık şeridi sayesinde daha heyecan verici oyun deneyimi sağlıyor.  
 
360 derece dönen mekanizma  
Mcdodo’nun, kablosuz ve hızlı şarj imkanı sunan, Manyetik Soğutuculu MagSafe Şarj Cihazı, şık tasarımıyla aracınıza ayrı bir hava getiriyor. 
 
4’lü şarj tutucu tasarımı ile farklı havalandırma girişlerine sıkıca tutunan ve sağlam bağlantı yapan kelepçesiyle asla düşmeyen şarj tutucusu, tüm Apple ve Android telefonların hızlı şarjını destekliyor. 
 
Yerinden oynamayan tasarım 
Otomatik kilitlenme özelliğiyle size güvende hissettiren ve kolay kurulumunun yanı sıra 360 derece serbest dönüş imkanı sunan araç şarjı, 15W hızlı şarjı destekliyor. 
 
2 aşamalı koluyla asla yerinden oynamıyor ve aracınızda hem rahat bir sürüş hem de görsel zevkinize de hitap eden bir yolculuk vadediyor. 
 
3 saniyede 20 derece soğutuyor! Mcdodo Manyetik Soğutuculu MagSafe Şarj Cihazı, aracınızda 15W/10W/7.5W/5W kablosuz şarj yaparken hızlı soğuma sağlıyor ve kusursuz yapışma gücüyle fonksiyonel kullanım sunuyor. 
 
Bu manyetik şarj, güçlü soğutma teknolojisi ile telefonunuzu 3 saniyede 20 derece birden soğuturken türbin tahrikli fan, ısı dağılımını hızlandırarak, kuvvetli hava üflemeyi düşük gürültüyle sunuyor. 
 
5W’dan 15W’a kadar kablosuz şarj destekleyen cihaz, 4 katmanlı koruma mekanizmasına sahip yeni yarı iletken soğutma teknolojisi ve sadece 80 gr.’lık ağırlığı ile benzerlerinden ayrılıyor. 
 
7 kanatlı eğim tasarımı ile hava akışını %300 oranında artırarak, saniyeler içinde daha yüksek ısı dağıtma verimliliği ve soğutma sağlayan bu benzersiz aksesuar, şarj olurken navigasyon imkanı da sunuyor. 
 
Mcdodo her yerde! Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra D&R, NJoy Store, Soylu AVM mağazalarında; ayrıca N11, Hepsiburada ve Trendyol üzerinden de tüketicilerle buluşuyor. 
 
Manyetik soğutuculu MagSafe Şarj Cihazı Fiyatı: 1.399 TL 
Manyetik soğutuculu MagSafe Araç Şarj Cihazı: 1.793 TL
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area