Ads Area

Hayat Finans’ın ihtiyaç kredisiyle 5.000 TL’ye kadar nakit iade imkânı

Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans, ihtiyaç kredisinden faydalanan müşterilerine kullanılan kredide 5.000 TL’ye kadar nakit iade ediyor. 
 

Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans, şubesiz olmanın getirdiği maliyet avantajını müşterileriyle paylaşıyor. Bankanın en son geliştirdiği ihtiyaç kredisinde 5.000 TL’ye kadar nakit iade ediyor. 
 


Tavan tutarın 200 bin TL olduğu kredide, 36 aya kadar taksitlendirme imkanı sunuluyor. 
 
Hayat Finans’ın mevcut müşterileri, Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yaparak ihtiyaç kredisinden anında faydalanabiliyorlar. 
 
Henüz Hayat Finans müşterisi olmayanlar ise mobil uygulamayı indirerek görüntülü görüşme ile dakikalar içinde müşteri olup başvuru yapabiliyorlar. 
 
Hayat Finans Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı M. Necati Özdeniz, Türkiye’nin dijitale doğan ilk bankası olarak şubesiz olmanın sağladığı faydaları müşterileriyle paylaşmaya devam edeceklerini söyleyerek Hayat Finans’ın esnek ödeme seçenekleri ve cazip kar payı oranları sunan kredi çeşitliliği ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için “şube yoksa masraf yok, masraf yoksa fayda çok” demeye devam edeceklerini ifade etti.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area