Ads Area

Samsung Anneler Günü Kampanyaları ile aksesuarlarda fırsatlar sunuyor

6-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Anneler Günü Kampanyaları kapsamında; Samsung’un yeni AI özelliklerine sahip Galaxy S23 Serisi’nden seçili amiral gemisi telefonlarından alanlara Galaxy Buds2 Pro ve Galaxy Watch6 44mm ürünlerinde cazip indirim fırsatları sunuluyor. 
 

Üst düzey akıllı telefon performansıyla göz dolduran Galaxy A Serisi’nin seçili akıllı telefon modellerinden alanlar ise Galaxy Buds FE indirim fırsatından yararlanabilecek. 
 


Samsung, Anneler Günü yaklaşırken, annelerine alacakları hediyeyi düşünen tüketiciler için Galaxy Serilerinden çeşitli akıllı telefon modellerini indirimli Galaxy Buds2, Galaxy Buds FE veya Galaxy Watch6 44mm fırsatlarıyla sunuyor. 
 
Samsung’un Anneler Günü Kampanyaları 6-12 Mayıs tarihleri arasında shop.samsung.com.tr tarafında kanallarında geçerli[1] olacak.[2] 
 
Galaxy S23 Ultra[3] alanlara Galaxy Buds2 Pro veya Galaxy Watch6 44mm fırsatı!  
 
Anneler Günü’nde annesine Samsung’un yeni yapay zeka özellikleriyle donatılmış güçlü akıllı telefon deneyimini yaşatmak isteyenler için ideal hediye seçeneği Galaxy S23 Ultra’yı alan katılımcılar, Galaxy S23 Ultra’nın vadettiği güçlü performansı gelişmiş bağlantı özellikleriyle daha da ileriye taşıyan Galaxy Buds2 Pro’ya ya da 44 mm’lik Galaxy Watch6’ya ücretsiz sahip olma fırsatı yakalayacak. 
 
Bu sayede anneler Galaxy S23 Ultra ile Galaxy AI’ın yapay zeka destekli birçok yeni özelliğini kullanırken, aynı zamanda Galaxy Buds2 Pro’nun akıllı bağlantı ve Galaxy Watch6’nın akıllı zindelik ve fitness özelliklerinden de faydalanabilecek. 
 
Akıllı saat ya da akıllı kulaklıklar Galaxy S23 Ultra’nın şık tasarımına uyum sağlayarak annelerin yaşam tarzına ve stiline değer katacak. 
 
Samsung’un Anneler Günü Kampanyası kapsamında Galaxy S23 Serisi’nin akıllı telefon deneyimine seviye atlatan Galaxy AI özelliklerine sahip diğer amiral gemisi telefonlarından Galaxy S23[4] ve Galaxy S23FE’yi tercih eden tüketiciler ise tavsiye edilen satış fiyatı 5699 TL olan[5] Galaxy Buds2 Pro’yu yalnızca 999 TL’ye ya da tavsiye edilen satış fiyatı 8499 TL olan Watch 6 44mm’yi yalnızca 1999 TL’ye indirimli olarak satın alma fırsatından faydalanabilecek.  
 
Galaxy A Serisi’nde Galaxy Buds FE kulaklık fırsatı  
Yüksek kalitede fotoğrafçılık, gelişmiş performans, sıradışı bağlantı ve Knox Vault ile güvenliği mükemmel bir formda sunan Galaxy A Serisi’nin yepyeni üyeleri Galaxy A55 5G[6] ile Galaxy A35 5G, Anneler Günü için daha bütçe dostu hediyeler arayan tüketiciler için ideal seçenekler olacak. 
 
Samsung’un Anneler Günü Kampanyası kapsamında Galaxy A Serisi’nden Galaxy A55 5G’yi tercih eden tüketiciler, Galaxy Buds kulaklıkların en sevilen özelliklerini akıllı bağlantı[7] özellikleriyle sunan ve tavsiye edilen satış fiyatı 2399 TL olan Galaxy Buds FE’ye ücretsiz sahip olma fırsatını yakalayacak. 
 
Galaxy A35 5G’yi[8] alan tüketiciler ise Galaxy Buds FE’ye yalnızca 799 TL’ye sahip olma fırsatından faydalanabilecek. 
 
 6-12 Mayıs tarihleri arasında geçerli Anneler Günü Kampanyaları hakkında daha fazla bilgiye ve kampanya koşullarının ayrıntılarına buradan Samsung Shop Türkiye | Mobil | Telefon | TV | Beyaz Eşya ulaşılabilir. 
 
 [1] İlgili kampanyalar ürünlerin tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. 
 
 [2] Söz konusu indirim, ürünlerin aynı gün satın alınması ve bunların aynı faturada yer alması koşuluyla fatura tutarına yansıtılacaktır. 
 
Ürünlerin online platform vasıtasıyla satın alınması durumunda indirim tutarı, Ürünler sepete eklendiğinde otomatik olarak yansıtılacaktır. Kampanya yalnızca Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir ve başka kampanyalarla birleştirilemez. 
 
[5] Tavsiye edilen satış fiyatları değişiklik gösterebilir. Satış kanalları ürünlerin nihai satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. 
 
7 Cihazlarla uyumlu özellikler, One UI 5.1.1 veya daha yeni sürümleri kullanan S24+, S24, S24 Ultra; S23+, S23, S23 Ultra; Z Fold5, Z Flip5; Z Fold4, Z Flip4; Tab S9+, Tab S9+ 5G, Tab S9, Tab S9 Ultra, Tab S9 Ultra 5G; Tab S9 FE+, Tab S9 FE+ 5G, Tab S9 FE, Tab S9 FE 5G; ve ek olarak Tab S9 5G, Tab Active5 5G, A54 5G, A55 5G, M54 5G modellerinde kullanılabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area