Ads Area

Mcdodo’nun yeni powerbank’leriyle şarj bitmiyor!

Dijitalleşen dünyanın en büyük ihtiyacı olan ‘bitmeyen enerji beklentisi’nin karşılığı olan powerbank’ler; evde, yolda, seyahatte, okulda, ofiste en büyük destekçimiz oluyor. 

Mcdodo’nun 2 USB Çıkışlı Dijital Ekranlı 10.000, 20.000 ve 30.000 mAh Powerbank’leri; tüm mobil cihazlarını aynı anda şarj ederek, size sınırsız özgürlük ve mobilite sunuyor. 

 


Global mobil aksesuar markası Mcdodo, ürün portföyüne hayatı kolaylaştıracak yenilikçi ürünler eklemeye devam ediyor. 
 
Her geçen gün dijitalleşen dünyada, kullanıcıların en büyük beklentilerinden biri olan daha hızlı ve uzun süre bitmeyen şarj konusu; artık GaN adaptörler, yüksek hızlı şarj kabloları ve yeni nesil powerbank’lerle garanti altında. 
 
Bu enerji takımının en güçlü oyuncularından olan powerbank’ler ise yeni nesil yüksek kapasiteli modelleriyle, telefon, tablet ve bilgisayarınızı bile aynı anda şarj edecek güç seçenekleriyle, sizi mekanlarda priz aramaktan kurtarıyor! 
 
Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo’nun 2 USB Çıkışlı Dijital Ekranlı 10.000, 20.000 ve 30.000 mAh powerbank’leri size kesintisiz güç sunmakla kalmıyor; benzersiz tasarımı ve yüksek malzeme kalitesiyle stilinizi tamamlıyor.  
 
Hem zarif hem güçlü 
USB bağlantı noktası olan 2 çıkışı bulunan powerbank’ler, 2 cihazı aynı anda ve 5V-3A akımla şarj etmenize olanak sağlıyor. 3 farklı pil kapasitesi sunan dijital ekranlı powerbank, 410 gramlık ağırlığıyla şarj kapasitesine göre kolay taşınabilir bir boyut sunuyor ve 9 aşamalı güvenlik sistemiyle seyahatlere de uygun bir seçenek yaratıyor.  
 
Mcdodo her yerde! 
Günümüzün dijitalleşen mobil dünyasında, teknolojik aletlerin artık olmazsa olmazımız olduğunun bilinciyle hareket eden Mcdodo; USB-C hub’lar, LED ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı gibi pek çok inovatif ürünün de içinde olduğu 750’ye yakın aksesuar seçeneğine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. 
 
Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra D&R, NJoy Store, Soylu AVM mağazalarında; ayrıca N11, Hepsiburada ve Trendyol üzerinden de tüketicilerle buluşuyor. 
 
Mcdodo MC-4422 2xUSB Çıkışlı Dijital Ekranlı 10000 mAh Powerbank: 593.91 TL 
Mcdodo MC-4432 2xUSB Çıkışlı Dijital Ekranlı 20000 mAh Powerbank: 872.91TL 
Mcdodo MC-4442 2xUSB Çıkışlı Dijital Ekranlı 30000 mAh Powerbank: 1.169,91 TL  
 

Mcdodo Hakkında: 

 
Mcdodo, 2013 yılında kurulan Guangdong Mcdodo Industrial Co. çatısı altında yer alan yenilikçi bir markadır. 
 
"Kalite, güvenlik, verimlilik ve kolay kullanım" konseptlerine bağlı kalarak şarj teknolojisine odaklanan Mcdodo, son teknolojiyi kullanan bir dijital marka olarak; elektronik ürünler alanındaki teknolojik yeniliklere kendini adamıştır. 
 
Mcdodo, kullanıcılarına daha hızlı, daha akıllı ve daha güvenli bir şarj deneyimi sağlamak için "akıllı otomatik kapanma" teknolojisine öncülük ederek, mobil aksesuar sektöründe teknoloji kullanımında çığır açtı. 
 
 150'den fazla ülkede ve dünya çapında 60 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Mcdodo ürünleri, dünyanın dört bir yanındaki 10.000'den fazla noktada; büyük zincir mağazalarda, süpermarketlerde ve dijital alışveriş merkezlerinde teknoloji meraklılarıyla buluşuyor. 
 
Markanın ana ürü kategorilerini; duvar şarj cihazları, araç içi şarj cihazları, kablosuz şarj cihazları, masaüstü şarj cihazları, powerbank'ler, veri kabloları, adaptörler, cep telefonlarında, tabletlerde, dizüstü bilgisayarlarda ve diğer tüm teknolojik alanlarda kullanılan ses ve data kabloları oluşturuyor. 
 
Mcdodo ayrıca ev hayatı, ofis eğlencesi, geziler ve seyahat gibi yaşamın farklı anlarındaki farklı şarj ihtiyaçlarını karşılayarak, herkes için hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area