Ads Area

Xpg, Bütçe Dostu Core Reactor Iı Ve Güç Kaynağı Ve Pwm Vento Argb Fan Ailesini Kullanıcılarının Beğenisine Sundu

Ödüllü CORE REACTOR serisinin en yeni modeli ve PWM VENTO ARGB Serisi ile XPG, fiyat/performans dengesine bakış açısını yeniden tanımlıyor 


Oyuncular, e-spor profesyonelleri ve teknoloji meraklılarına yönelik hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG; her segmentten bilgisayar oyuncusunun ve yaratıcılığıyla ön plana çıkan 
 


herkesin bütçe dostu ürün arayışını karşılamak amacıyla bugün giriş seviyesinde Gold verimlilik sertifikasına sahip XPG CORE REACTOR II VE Güç Kaynağı ve PWM özellikli yeni XPG VENTO ARGB Fan Serisini piyasaya sürdü. 
 
Ödüllü Güç Kaynağı Serisinin En Yenisi CORE REACTOR II VE: Bütçe Dostu Performans Maliyet ve performans arasındaki dengeyi bulmak, her daim satın alma kararları içinde en zorlu aşamalardan biri olmuştur. 
 
Şimdi ise XPG, CORE REACTOR II VE ile bu dengeyi mükemmel bir şekilde sağlamayı amaçlıyor. Ödüllü CORE REACTOR II tasarımından ilham alınarak üretilen CORE REACTOR II VE, Intel ATX 3.1 standartlarını geride bırakan performans sunmayı başarıyor. 
 
Yüksek kaliteli DC-DC devre tasarımı ve özel 12V-2x6 konektörü ile donatılmış olan Gold verimlilik sertifikalı bu güç kaynağı, 650W, 750W ve 850W olmak üzere üç farklı seçeneği ile tüm yeni nesil yapılandırmalara uyum sağlayan bir ürün.  
 
Yeni PWM VENTO ARGB Fan Ailesi 
 
Kendi istek ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ayarlar yapmak isteyen herkes için XPG, yüksek kaliteli ürünlerinden giriş seviyesi seçeneklerine kadar uyumlu ürün gamını sürekli olarak genişletmeye devam etmekte. 
 
Bunlardan biri olan yeni PWM VENTO 120 ARGB ve PWM VENTO R 120 ARGB ile, fan gereksiniminizi ekonomik bir şekilde karşılayarak Pulse Width Modulation (PWM) desteği sayesinde giriş seviyesi fanlarda enerji verimliliğini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Daisy-chain (zincirleme) uyumluluğu sayesinde, fanlarınızdaki RGB aydınlatmayı tek bir yerden kolayca senkronize edebilirsiniz. 
 
İster bir anakart markasının RGB yazılımını kullanın, ister XPG'nin özel PRIME yazılımını tercih edin; PWM VENTO ARGB fanlarınızı XPG PRIME BOX'a bağlayarak ARGB aydınlatma ve fan performans ayarlarını dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.  
 
INVADER X Mid-Tower Kasa ile Mükemmel Uyumu Yakalayın 
 
XPG'nin bu yeni ürünleri, piyasadaki neredeyse tüm kasalarla uyumlu olsa da en etkileyici sonuçlar için XPG ailesinin diğer bileşenleriyle kullanılması öneriliyor:
 
 iF tasarım ödülüne sahip ve medyadan tam not alan XPG INVADER X Mid-Tower Kasa ile kullanıldığında PWM VENTO 120 R ARGB fanlar, çerçevesiz temperli ön ve yan cam panellerde mükemmel uyumlu ve şık bir görünüm sergiliyor. 
 
Ayrıca, entegre kablo kanalı ve önceden monte edilmiş kablo bağları, CORE REACTOR II VE’den çıkan kabloları düzenlemeyi çok daha fazla kolaylaştırıyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area