Ads Area

Turkcell’in paket aşımını önleyen Akıllı Fatura servisi artık herkese ücretsiz

Farklı ihtiyaçlara özel geliştirdiği ürün ve servislerle kullanıcılarına avantajlar sunan,Turkcell, müşterilerinin farkında olmadan paketlerini aşmasını önleyen ‘Akıllı Fatura’ servisini herkes için ücretsiz hale getirdi. 

Turkcell’liler Akıllı Fatura özelliğini mobil uygulama, çağrı merkezi veya SMS üzerinden aktif edebilecek.  
Türkiye’nin Turkcell’i müşterileri için avantajlı ürün ve servisleri geliştirmeye devam ediyor.Faturalarda yeni bir dönem başlatan Turkcell, Akıllı Fatura servisini tüm kullanıcıları için ücretsiz hale getirdi. 
 
Bu kapsamda mobil uygulama, çağrı merkezi veya SMS üzerinden bireysel müşteriler Akıllı Fatura servisini, kurumsal müşteriler ise İşte Kontrol ve Limitinde Durma servislerini aktif ederek bu özellikten yararlanabilecek. 
 
Paket bitiminden sonra paket dışı kullanımların önüne geçen Akıllı Fatura özelliğiyle Turkcell’liler, istedikleri zaman paketlerini değiştirebilir veya ek paket alabilirler. Sadece Turkcell’de ücretsiz olarak sunulan bu hizmeti kullanıcılar istedikleri zaman aktif edip kapatabilecek.  
 
Akıllı fatura kullananların sayısı 5 milyonu aştı 
 
Turkcell’in paket aşımını önleyen Akıllı Fatura servisinden 3,9 milyon bireysel müşterisi aktif olarak yararlanıyor. Aynı özelliği İşte Kontrol ve Limitinde Durma servisleriyle deneyimleyen 1,4 milyon kurumsal müşteri bulunuyor. 
 
Akıllı Fatura, İşte Kontrol ve Limitinde Durma servislerine ücretli ulaşan 5 milyondan fazla kullanıcının yanı sıra artık tüm Turkcell’liler de 2024 yıl sonuna kadar bu özelliği ücretsiz kullanabilecek.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area