Ads Area

Teknosa’dan Sevgililer Günü yarışması

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Sevgililer Günü için instagram hesabından başlattığı yarışmayla, teknoloji tutkunu 3 çifte Kapadokya tatili hediye edecek. 
 

14 Şubat’a kadar Teknosa’nın instagram hesabındaki yarışma postunun altına hayalindeki rotayı en yaratıcı şekilde paylaşanlar yarışmaya katılabilecek. 


 
 Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Sevgililer Günü için farklı kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Sevgililer Günü için eğlenceli bir yarışma düzenleyen Teknosa, kazanan 3 çifte Kapadokya tatili hediye edecek. 
 
Yarışmaya katılmak isteyenler öncelikle instagram’daki @teknosa hesabını takip edip, sadakat programı TeknoClub’a üye olacak. Katılımcılar, daha sonra yarışma postunun altına hayalindeki rotayı en yaratıcı şekilde yorum olarak paylaşacak. 
 
Paylaşımlar, konusunda uzman jüri tarafından yaratıcılık, eğlence ve içerik zenginliği esas alınarak değerlendirilecek. Kazanan 3 çift, 1 Mart itibarıyla yıl sonuna kadar istediği bir tarihte 2 gece 3 gün Kapadokya tatiline çıkacak.  
 
Binlerce ürünün yanında hediye fırsatı 
Teknosa, yarışmanın yanı sıra Sevgililer Günü’ne özel binlerce üründe avantajlar sunuyor. 
 
Seçili Tecno Spark akıllı telefonun yanında Philips erkek bakım kiti ya da Remington saç düzleştirici hediye olarak veriliyor. 
 
Samsung Galaxy A54 akıllı telefon yanında Samsung Galaxy Buds FE, Vivo Y36 akıllı telefon yanında Braun erkek bakım kiti ve Nothing Phone akıllı telefon yanında da Arzum Okka Minio hediyesi teknoloji tutkunlarını bekliyor. 
 
Seçili televizyon modellerindeki avantajların yanı sıra şarjlı diş fırçasından epilatöre, kahve makinelerinden süpürgelere pek çok ürün grubunun yanında da birçok ürün hediye olarak veriliyor. 
 
Seçili Asus notebook alışverişlerinde Braun kahve makinesi 999 TL’den satışa sunulurken, Huawei Matepad siyah tablet 4299 TL fiyatla meraklılarını bekliyor. 
 
Preo’da da uygun seçenekler var
 
 Teknosa’nın öz markası Preo’da da Sevgililer Günü için uygun fiyatlı alternatifler bulunuyor. Preo akıllı saat kayışları 1499 TL’den, Preo kablosuz bluetooth kulaklık 599,99 TL’den, Preo 2’si 1 arada erkek bakım kiti 249,99 TL’den, Preo cam demlikli inox çay makinesi 1399 TL’den ilgililerini bekliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area