Ads Area

Sevgililer Günü için En Özel Hediye Seçenekleri Braun’da!

Tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun’un kişisel bakım ürünleri Sevgililer Günü’nde sevdiklerine kişisel bakım konforu sunmak isteyenler için harika birer hediye alternatifi sunuyor. 
 

Sevgililer Günü, sevdiklerimize onları özel hissettirecek hediyeler almak için en doğru zaman! 
 


Sevgililer Günü için Braun'un güzellik portföyünden yer alan Silk Expert Pro 5 ile sevgilinize evde konforlu bir kişisel bakım deneyimi sunabilir veya Braun'un kişisel bakım portföyünden Braun Series 7 Hepsi Bir Arada Şekillendirme Seti ile sevgilinizin baştan aşağı tarzını şekillendirebileceği harika bir hediye alabilirsiniz. 
 
Sevgilinize eşsiz konforuyla etkili bir bakım sağlayan en özel hediye alternatifleri Braun’da sizi bekliyor!
 
Sevgilinize Ev Konforunda Kusursuz Kişisel Bakım Sunacak Braun Silk - Expert Pro 5 
 
Braun Silk - Expert Pro 5; Sevgilinizin dışarı çıkmasına gerek kalmadan ev konforunda kolay, pratik ve hassas bir pürüzsüzlük deneyimi sunarak istenmeyen tüylerinden kalıcı olarak kurtulmasını sağlar. 
 
Silk - Expert Pro 5’de bulunan SensoAdapt sensörü 10 farklı yoğunluk seviyesiyle cilt rengini sürekli okuyup cilt tonuna uyum sağlarken, hızlı kayma ve derin çekme modu vücudun büyük bölümleri için ideal olan daha fazla flaş atımını tetikleyerek hassas bir bakım uygular. 
 
Ürünün 3 farklı hassas modu ile yüz, koltuk altı, bikini gibi özel bölgeleri için ideal pürüzsüzlüğü sağlarken; kayma modu alt bacaklara 5 dakikada, bütün vücuda ise 10 dakikada uygulama yapma imkanı sağlar. 
 
SkinPro 2.0 teknolojisi sayesinde ise 0.5 saniyede bir flaş atımı yapabilir, 22 yıl kullanıma eşdeğer 400.000 flaş atımı özelliğiyle 3 hafta tüylerde gözle görülür kalıcı azalma elde edebilir 
 
böylece sevgiliniz 1 yıla kadar pürüzsüz cilt deneyimi elde edebilir. Ürün ayrıca uzun yıllar Braun IPL pürüzsüzlüğünü deneyimleyebilmeniz için 5 yıl garantiye sahip.
 
  Sevgilinizin Stilini Tepeden Tırnağa Şekillendirecek Braun Series 7 Hepsi Bir Arada Şekillendirme Seti   
 
 Braun Series 7 Hepsi Bir Arada Şekillendirme Seti yüz ve vücut için eksiksiz bakım çözümü arayanlara hepsini tek bir sette sunuyor. 
 
Braun Series 7 Hepsi Bir Arada Şekillendirme Seti geliştirilmiş kesim teknolojisi ile zorlu alanlarda bile cilde hassas bir yakınlık ve benzersiz bir performans sağlamak için akıllıca tasarlanmıştır. Ürün’ün kullanım alanlarından bazıları 0,5-21mm arası uzunluklarda sakal kesimi, vücut tıraşı ve saç kesimidir. 
 
Braun’un akıllı AutoSense teknolojisi, kıl yoğunluğunu saniyede 13 kere ölçerek makinenizin motor devirini otomatik olarak ayarlıyor. Aynı zamanda 1 saatlik şarj ile 100 dakika boyunca hassas şekillendirme özelliği ile en etkili ve farklı şekillendirme deneyimi sunuyor. 
 
Braun Series 7’nin içerisinde bulunan 10’u 1 arada özel set ile saç, sakal ve vücut için dilediğiniz bölgede tarzınızı tepeden tırnağa şekillendirebilir, 5 yıl garanti imkanı ile de uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area