Ads Area

realme 11 Mobil Oyunda Üstünlük İçin Üçlü Kombinasyon

Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı. 
 

realme 11, güçlü işlemcisi, geniş RAM kapasitesi ve hızlı şarj özellikleriyle segmentinin zirvesinde yer alıyor. 
 


Yenilikçi akıllı telefon markası realme, mobil oyun severleri heyecanlandıracak realme 11 ailesinin yeni üyesi realme 11’i piyasaya sürdü. realme 11; güçlü işlemcisi, geniş RAM kapasitesi ve ultra hızlı şarj özellikleri ile segmentinin öncü telefonu olma özelliğini taşıyor. 
 
 Gelişmiş işlemci üstün performans 
Helio G99 Gaming Yonga Seti tarafından desteklenen 8 çekirdekli işlemci, realme 11'i oyun performansında sınırları zorlayan bir cihaz haline getiriyor. 
 
Yüksek çözünürlüklü oyunlar için akıcı grafikler ile ideal bir deneyim sunan bu işlemci, mobil oyun tutkunlarına yeni bir standart sunuyor. 
 
 Geniş RAM kapasitesi ile yavaşlığa yer yok 
 realme 11, 8+8 16GB’a kadar dinamik RAM kapasitesi ile en gelişmiş oyunları bile sorunsuz bir şekilde oynayabilmenin yanı sıra, çoklu görevler arasında hızlı geçiş yapma imkanı da sağlayarak oyun deneyimini daha da zenginleştiriyor. 
 
Bu sayede birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırırken performans kaybı yaşanmıyor.  
 
Ultra hızlı şarj ile oyuna devam 
realme 11, uzun oyun seansları arasında kısa molalar vermek isteyen oyuncular için 67W SUPERVOOC şarj teknolojisi ile sadece 17 dakikada %1'den %50'ye şarj olabilme özelliğini sunuyor. 
 
Aynı zamanda 5000mAh Büyük Pil kapasitesi 9 saatten fazla 40fps’de PUBG oynama imkânı sağlarken, 15 dakikalık şarj ile 2 saatlik oyun keyfi realme 11 ile mümkün hale geliyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area