Ads Area

Vodafone Her Şey Yanımda, yarıyıl tatiline özel bir kampanya düzenliyor.

Dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda, yarıyıl tatiline özel bir kampanya düzenliyor.
 

“Yarıyıl Alışveriş Festivali” adıyla düzenlenen kampanya kapsamında, özellikle elektronik ihtiyaçlara ve sömestr aktivitelerine yönelik ürünler uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. 
 
 Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerinin online alışveriş ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirdiği Her Şey Yanımda’da yarıyıl tatiline özel bir kampanya düzenliyor. 


 
Toplam 14 kategoride bini aşkın mağaza tarafından 5 milyonu aşkın ürünün sunulduğu Vodafone Her Şey Yanımda’da 5 Şubat’a kadar devam edecek olan “Yarıyıl Alışveriş Festivali” kapsamında akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, tablet, klavye, kulaklık, oyun konsolu ve elektrikli scooter gibi elektronik ihtiyaçlara yönelik ürünlerin yanı sıra dijital oyun kodları, kutu oyunları, puzzle setleri, lego setleri, müzik enstrümanları, yarıyıl tatil kitapları, spor ayakkabı ve montlar, pilates setleri gibi sömestr aktivitelerine yönelik ürünler de uygun fiyatlarla satın alınabiliyor.  
 
Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal, şunları söyledi: 
 
“Türkiye’de ilk defa tüm kategorilerde hizmet veren dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda’da müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkânı sunmaya devam ediyoruz. 
 
Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren ya da web sitemizi ziyaret eden herkes platformumuzu kullanabiliyor ve avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabiliyor. Yeni kampanyamızda müşterilerimizin yarıyıl tatili heyecanına ortak oluyoruz. 
 
Özellikle elektronik ihtiyaçlara ve sömestr aktivitelerine yönelik uygun fiyatlı ürünler sunuyoruz. Herkesi ‘Yarıyıl Alışveriş Festivali’ kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”  
 
200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo 
Vodafone Her Şey Yanımda müşterileri, “Yarıyıl Alışveriş Festivali” kampanyasına ek olarak yarıyıl tatili alışverişlerinde farklı kampanyalardan da yararlanabiliyor. 
 
Buna göre, 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz oluyor. Vodafone bireysel müşterileri, dijital çekiliş ürünleri hariç 750 TL ve üzeri siparişlerde haftada en fazla 2, ayda 8 kez yararlanabileceği haftalık 5 GB internet paketi kazanıyor. Belli Monster markalı bilgisayar alışverişlerinde 30 GB internet hediyesi kazanıyor. 
 
36 Aya Varan Alışveriş Kredisi 
 
Vodafone Her Şey Yanımda müşterileri, Alışveriş Kredisi sayesinde Her Şey Yanımda üzerinden vermek istediği siparişler için hızlı finansman imkânı bulabiliyor. 
 
Her Şey Yanımda’daki altın, akaryakıt, gıda, dijital platform ve oyun kategorileri ile Şansını Kazı ve Çekiliş Yanımda dışında tüm kategorilerde ve tüm satıcılardan Alışveriş Kredisi ile 36 aya varan vade seçenekleriyle sipariş verebiliyor.  
 
Farklı kategorilerde 5 milyonu aşkın ürün  
 
Vodafone Her Şey Yanımda’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Oyun, Süpermarket, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Anne-Bebek, Moda, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Ev-Yaşam, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Spor ve Outdoor, Pet Shop, Oto Aksesuar ve Altın-Pırlanta olmak üzere farklı kategorilerde 5 milyonu aşkın ürün sunuluyor. 
 
Toplamda binden fazla mağazanın faaliyet gösterdiği Vodafone Her Şey Yanımda, bugüne kadar yaklaşık 100 milyon kez ziyaret edildi. Toplam 25 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaşan platformun müşteri sayısı ise 2 milyona yaklaştı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area