Ads Area

Vodafone Ev İnterneti’ne Gelenlerin İlk Faturası Vodafone’dan

Vodafone Ev İnterneti’nin Vodafone Pay işbirliğiyle hayata geçirilen yeni kampanyasında, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen ve ilk faturasını Vodafone Pay ile ödeyen yeni müşterilerin bu faturasını Vodafone karşılıyor. 

 

Müşteriler, iade edilen tutarı dilediği her yerde harcayabiliyor. Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, geniş fiber ağıyla ev interneti müşterilerinin yüksek hız ve kesintisiz bağlantı gücünden yararlanmasını sağlarken, uygun fiyata en iyi internet deneyimini sunmaya devam ediyor. 


 

Vodafone Pay işbirliğiyle hayata geçirilen “İlk Faturan Bizden” kampanyası kapsamında, Ocak sonuna kadar Vodafone Ev İnterneti’ne gelen yeni müşterilerin ilk faturasını Vodafone karşılıyor. 

 
Müşterilerin, Ev İnterneti hesabına kayıtlı cep telefonu numarasıyla Vodafone Pay’e kayıt olması ve ilk çıkan Ev İnterneti faturasını Vodafone Pay ile ödemesi durumunda, ödediği fatura tutarı Vodafone Pay hesabına geri yükleniyor. 
 
Müşteriye iade edilen tutar, Vodafone Ev İnterneti faturasının ödenmesinde, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kartla mağaza içi harcamalarda kullanılabildiği gibi nakit olarak banka ATM’lerinden de alınabiliyor. 
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: 
 
“Vodafone olarak, geniş fiber ağımızla ev interneti müşterilerimizin yüksek hız ve kesintisiz bağlantı gücünden yararlanmasını sağlarken, uygun fiyata en iyi internet deneyimini yaşamasına olanak tanıyoruz. Bu doğrultuda, çeşitli kampanyalarla ev interneti müşterilerimize daha kaliteli ve zengin bir deneyim sunmaya devam ediyoruz
 
Vodafone Pay işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz yeni kampanyamızda, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen ve ilk faturasını Vodafone Pay ile ödeyen yeni müşterilerimizin bu faturasını biz karşılıyoruz. 
 
Müşterilerimiz, onlara iade ettiğimiz tutarı diledikleri yerde harcayabiliyor. Vodafone olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”  
 
Toplam kullanıcı sayısı 5 milyon 
12 yaş üstü herkes kullandığı operatörden ve banka müşterisi olup olmamasından bağımsız olarak Vodafone Pay Uygulaması’nı kullanabiliyor ve fiziksel Vodafone Pay Kart sahibi olabiliyor. 
 
Kullanıcılar, sanal ve fiziksel Vodafone Pay Kart’lara Vodafone Pay Uygulaması ile, banka hesabından EFT yoluyla ya da tüm banka ATM’lerinden para yükleyebiliyor; banka kartlarını Vodafone Pay Uygulaması’na tanımlayabiliyor;
 
7/24 anında para transferi gerçekleştirebiliyor; bakiye yüklenmiş fiziksel Vodafone Pay Kart’ını kullanarak tüm ATM’lerden 7/24 anında para çekebiliyor. Vodafone Pay’in ürünlerini kullanan toplam kullanıcı sayısı 5 milyona ulaştı.  
 
Harcadıkça kazanma imkânı 
Vodafone Pay’in dönemsel kampanyalarıyla hediye bakiye kazanılabiliyor. Kampanyalardan yararlanmak için uygulama mağazalarından Vodafone Pay uygulamasını indirdikten sonra, fiziksel ya da sanal Vodafone Pay Kart edinilerek kartla alışveriş yapılabiliyor. 
 
Yüksek iade oranlarına sahip olan Vodafone Pay Kart, harcadıkça kazanma imkânı sunuyor. 
 
Vodafone Ev İnterneti’nin “İlk Faturan Bizden” kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin Vodafone mağazalarını, https://www.vodafone.com.tr/evde-internet-adsl-fiber-basvuru adresini veya Vodafone Yanımda mobil uygulamasını ziyaret etmeleri yeterli oluyor. 
 
Dijital başvurular, Vodafone Yanımda üzerinden 30 saniyeden kısa sürede kolayca tamamlanabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area