Ads Area

Tineco iFloor3 ile Temizliği Kolaylaştıran Çözümlerle Tanışın

Yenilikçi teknolojiler ve şık tasarımlarıyla fark yaratan Tineco, yeni nesil elektrikli süpürgesi iFloor3 ile ev temizliğini bir adım öteye taşıyor. 
 

“Hayata zaman kalır” mottosuyla kullanıcılarına daha fazla özgürlük sunuyor. Kullanıcıların günlük yaşamını daha konforlu hale getirmeyi hedefleyen Tineco, son teknoloji ile donatılmış ve tüm ihtiyaçları tek bir seferde karşılayan iFloor3 modeliyle dikkat çekiyor. 


 
Zorlu kirlerle kolay mücadele 
Zemini aynı anda süpürüp silmenize olanak tanıyan Tineco iFloor3, temizliğe harcanan zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Islak ya da kuru fark aynı anda bütün kirleri etkili bir şekilde temizleyen cihaz, zeminde iz bırakmayan efektif çözümler sunuyor. 
 
 Fayans, vinil, sızdırmaz ahşap zemin, laminat, muşamba, mermer gibi özenle temizlenmesi gereken zeminlerde bile harika sonuçlara imza atan iFloor3, güçlü emiş gücü sayesinde zorlu kirler karşısında kullanıcısına büyük bir kolaylık sağlıyor.  
 
Hızlı ve hijyenik temizlik  
Yoğun efor harcanan bir temizliğin ardından bir de süpürgenin temizlenmesi gerekmesi gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Kullanıcısına hem zaman hem de konfor sağlayan iFloor3, kendi kendini temizleme işlevi sayesinde tek bir dokunuşla kolayca kendi kendini temizliyor. 
 
Böylece hem zamandan tasarruf ediliyor hem de temizlik sonrasında dinlenmenin keyfi sürülüyor.
 
 Fırça silindiriyle birlikte boruları tatlı su ve deterjanla otomatik olarak temizleyen iFloor3, hijyen ve zaman konusunda kullanıcısına destek olarak kendi kendini temizlerken kısa bir süre içerisinde tekrar kullanıma hazır hale geliyor. 
 
3000mAh’ lik batarya gücü sayesine kullanıcısına 25 dakikaya kadar temizlik imkanı sağlayan iFloor3, temizlik esnasında tekrar şarj etme gereksinimini ortadan kaldırarak hızlı çözümler sunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area