Ads Area

N Kolay’dan Hepsipay ile iş birliği

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi Aktif Bank’ın dijital bankası N Kolay ile Hepsiburada güçlerini birleştiriyor. 
 

N Kolay kullanıcıları artık Hepsiburada uygulaması içerisinde yer alan dijital cüzdan Hepsipay üzerinden yapacağı krediye uygun alışverişlerinde kredi kartı limitini doldurmadan, 36 aya varan taksitlerle N Kolay ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 
 


 Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank’ın dijital bankası N Kolay, iş birliklerine bir yenisini ekliyor. 
 
N Kolay kullanıcıları, Türkiye’nin en büyük yerli online alışveriş platformlarından Hepsiburada uygulaması içerisinde yer alan dijital cüzdan Hepsipay’e özel olarak, 100 bin TL’ye varan alışverişlerinde 36 aya kadar taksitli ihtiyaç kredisini kullanabiliyor. 
 
Kullanıcılar dilerse Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden, dilerse de Hepsiburada dışındaki markaların online ve fiziksel mağazalarından Hepsipay aracılığıyla krediye erişebiliyor. 
 
N Kolay kullanıcıları, Hepsipay üzerinden alacakları N Kolay ihtiyaç kredisiyle, modadan kozmetiğe, gıdadan teknolojiye birçok ürün için dosya masrafı ödemeden ve kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş yapabiliyor. 
 
Yılmaz: N Kolayca Bankacılık felsefemiz ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.
 
“N Kolayca” çözümlerine bir yenisini daha eklediklerini belirten Aktif Bank Perakende ve Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Pınar Yılmaz, “Hızın ve dijital süreçlerin kullanıcılar için önemi giderek artarken, biz de N Kolay olarak müşterilerimizin hayatını N Kolayca ürün ve çözümlerimizle kolaylaştırmaya devam ediyoruz. 
 
Müşterilerimizin ihtiyaç anlarına gömülü sunduğumuz kredi çözümümüz ile Hepsiburada’daki alışveriş deneyimlerini pürüzsüz hale getiriyoruz. Türkiye’nin en büyük yerli online alışveriş platformu Hepsiburada’ya iş birlikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area