Ads Area

Honor Magıc 6 Serisinden 3 Dakikada Rekor Satış

HONOR, Magic serisinin en yeni modelleri Magic 6 ve Magic 6 Pro’yu Çin’de satışa sundu. 
 

Satışa çıktığı anda inanılmaz bir ilgi ile karşılanan Magic 6 serisi rekor satış rakamlarına imza attı. Global teknoloji devi HONOR’un 11 Ocak tarihinde ön siparişe açtığı HONOR Magic 6 ve Magic 6 Pro modelleri bugün itibarıyla satışa sunuldu. 


 
Ön sipariş döneminde de yoğun ilgi gören Magic 6 serisi, ilk satışta inanılmaz bir talep gördü. Magic 6 serisinin satışının başlamasının ardından 2 dakika 35 saniye içerisinde toplamda 104 milyon doları aşan satış gerçekleştirildi. 
 
Bu benzeri görülmemiş performans, ilk kez Mart 2023'te piyasaya sürülen selefi HONOR Magic 5 serisinin tüm kanallarda gerçekleştirdiği bir günkü satışlarını önemli ölçüde aştı. 
 
HONOR’un amiral gemilerinden biri olan Magic 6 serisi, Çin lansmanından sonra İspanya’da düzenlenen dünyanın en büyük teknoloji fuarı MWC’de tüm dünyadaki teknoloji tutkunları ile buluşacak. 
 
Global lansman ile birlikte Çin dışındaki raflarda da yerini alacak olan Magic 6 serisinin bu yıl içerisinde Türkiye pazarında da tüketicilerle buluşturulması planlanıyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area