Ads Area

En güzel kayak fotoğrafları lifebox’tan

Fotoğraf, video ve rehber yedekleme, yüz ve nesne tanıyarak albüm oluşturma, telefon hafızasında yer açma gibi özellikleriyle kullanıcıların akıllı telefonlarında yeni anılara yer açan lifebox, kış tatilinde de üyelerini yalnız bırakmayacak. 
 

Kartalkaya Dorukkaya’da profesyonel fotoğrafçılar tarafından gün içinde çekilen ilk 50 fotoğraf, ‘Kayak Fotoğrafları lifebox’tan sloganıyla hem basılı hem de lifeboxtransfer aracılığı ile lifebox kullanıcılarına dijital olarak hediye edecek.


 
 Türkiye’nin önde gelen dijital operatörü Turkcell’in bireysel bulut depolama servisi lifebox, 26-27 Ocak hafta sonu itibarıyla Kartalkaya’da Platinum sponsorlukları kapsamında kullanıcılarına özel fırsatlar sunacak.
 
 İlk 50 fotoğraf hediye edilecek 
Özel fotoğrafçılar, lifebox’ın 26-27 Ocak tarihlerinde Kartalkaya Dorukkaya bölgesinde açacağı stantta sonraki 20 gün boyunca lifebox kullanıcılarının tatil anılarını unutulmaz anlara dönüştürecek. Fotoğrafçıların gün içinde çektikleri ilk 50 fotoğraf lifebox abonelerine hem basılı hem de lifeboxtransfer ile dijital olarak hediye edilecek. 
 
lifebox kullananlar çok ayrıcalıklı 
Gelişmiş teknolojileriyle kullanıcılarına sade ve kolay bir deneyim sağlayan lifebox, depolamanın ötesinde işlevlere de sahip. 
 
Kullanıcılar, otomatik yedekleme özelliği ile tüm fotoğraf ve videolarını, lifebox’a ister Wi-Fi isterlerse hücresel veri ile anında yedekleyebiliyor ve verilerini orijinal kalitede saklayabiliyor. 
 
Ayrıca lifebox’a yedekledikleri rehberi telefonuna geri yükleyebiliyor, kontaklarını lifebox içerisinden yönetebiliyor. 
 
Yapay zekâ yardımıyla yüz, nesne ve konum tanımanın yanı sıra seçtiği fotoğraflar arasından otomatik hikâyeler oluşturabilen lifebox, tekrarlayan kareleri ise kullanıcının onayıyla silerek telefon hafızasında yer açıyor. 
 
Fotoğraf düzenleme özelliği ile görselleri özel filtre, efekt ve çerçevelerle özgünleştirebilen lifebox, caps ve çıkartmalarla da anılara eğlence katıyor. 
 
lifebox, kullanıcıları sosyal medyada paylaşacağı fotoğrafa karar veremediği zaman ise platformun Photopick özelliğini kullanarak hangisinin daha çok beğeni alacağını görebiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area