Ads Area

MediaMarkt'tan Club üyelerine özel 500 TL’ye varan indirim kuponu

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 31 Aralık’a kadar sürdüreceği kampanya ile alışveriş yapan CLUB üyelerine özel yeni yılda kullanabilecekleri 500 TL’ye varan indirim kuponu sunuyor. 
 

 Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, çeşitli avantaj ve hizmetler sunduğu sadakat programı CLUB üyelerine özel kampanya başlattı. 


 
31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında alışveriş yapan tüketicilere yeni yılda kullanabilecekleri 500 TL’ye varan indirim kuponu sunulacak. 
 
MediaMarkt’ın CLUB üyelerine özel uygulayacağı kampanyada 31 Aralık’a kadar alışveriş yapan tüketicilere;
 
 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL, 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL, 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 500 TL’ye varan indirim kuponu sağlanacak. 
 
Kampanya, MediaMarkt mağazalarında, mediamarkt.com.tr ya da MediaMarkt mobil uygulamasından 22 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında yapılan alışverişlerde geçerli olacak. İndirim kuponu kazanan MediaMarkt CLUB üyeleri, 22-31 Ocak 2024 tarihlerinde kuponlarını kullanabilecek.  
 
MediaMarkt CLUB’a üye olmak çok kolay 
 
Avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açan MediaMarkt CLUB’a üye olmak ise oldukça kolay. Teknolojiseverler MediaMarkt CLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr/CLUBuyelik‘e tıklayarak hızlıca üye olabilirler.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area