Ads Area

Teknosa mağazalarındaki Oyunda Buz Çağı’Heyecanı Dorukta

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa’nın farklı şehirlerdeki mağazalarında düzenlenen ‘Teknosa Gaming Parkour' oyun tutkunlarıyla buluşmaya devam ediyor. 
 

Bu kez Ankara Etlik Antares ve Nata Vega Outlet mağazalarında gerçekleşen turnuvada rekabetin dozu her geçen gün artıyor! ‘Oyunda Buz Çağı’ mottosuyla hayata geçen yarışma serisi oyun tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. 
 


Teknoloji sektörünün devleri Intel Türkiye, Lenovo Türkiye ve Microsoft iş birliğiyle düzenlenen ‘Teknosa Gaming Parkour’da yeni durak Ankara’nın gözde buluşma noktası Etlik Antares ve Nata Vega Outlet mağazaları oldu. 
 
Performansa ve hıza dayalı Forza Horizon 5, FIFA 2023, Fortnite ve Mortal Kombat gibi dünyaca ünlü oyunları oyunların oynandığı yarışmada, oyun tutkunları performanslarıyla büyülerken, rekabet ve eğlence dolu anlar yaşandı.  
 
Büyük ödül için mücadele sürüyor 
Türkiye’nin dört bir yanındaki oyunseverleri bir araya getiren turnuva 24 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek. Renkli anlara ev sahipliği yapan turnuvaların sonunda en hızlı 15 finalist, büyük ödül için final turnuvasında kıyasıya mücadele edecek. 
 
Turnuvada birinci olan şanslı yarışmacı, tam 100.000 TL değerindeki Teknosa hediye çeki ile ödüllendirilecek. Turnuvaya katılan tüm yarışmacılar, 1 aylık Xbox Game Pass üyeliği kazanarak oyun dünyasına daha fazla erişim sağlama fırsatını yakalayacak.  
 
Turnuva Takvimi:  
18 Kasım Cumartesi, İstanbul Akbatı 
19 Kasım Pazar, İstanbul Maltepe Park 
25 Kasım Cumartesi, Eskişehir Espark 
2 Aralık Cumartesi, Kocaeli Gebze Center 
9 Aralık Cumartesi, Ankara Armada 
10 Aralık Pazar, Ankara Cepa 
23 Aralık Cumartesi, İstanbul Kadıköy Tepe Nautilus 
24 Aralık Pazar, İstanbul Vadistanbul 
 
Detaylı bilgi ve katılım için https://www.teknosa.com/oyunda-buz-cagi adresini ziyaret etmek mümkün.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area