Ads Area

Vodafone Geniş Fiber Hizmetiyle Ev Kullanıcılarının Hayatını Kolaylaştırıyor

Geniş fiber hizmetiyle evde internet keyfini artıran Vodafone, ailelerin hızla artan internet ihtiyacını karşılayacak yeni bir kampanya düzenledi. 

Vodafone Ev İnterneti çatısı altında hayata geçirilen kampanyada, tüm altyapılarda 100 Mbps hıza kadar fiber internet modem dahil 375 TL’ye sunulurken, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı Vodafone’lular için de teknoloji ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama imkânı sağlanıyor. 

 


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, evde keyifli ve kaliteli internet deneyimi yaşamak isteyen aileler için sunduğu Vodafone Ev İnterneti’ni yeni kampanyalarla geliştirmeye devam ediyor. 
 
Geniş fiber hizmetiyle ev kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Vodafone’un “Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi” mottosuyla düzenlenen yeni kampanyasında, tüm altyapılarda 100 Mbps hıza kadar fiber internet modem dahil 375 TL’ye sunulacak. 
 
Böylece müşteriler, uygun fiyata Vodafone Ev İnterneti’nin yüksek hız ve kesintisiz bağlantı gücünden faydalanabilecek. 
 
Diğer yandan, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı Vodafone’lular, Vodafone Ev İnterneti Butiği’nde geçerli 500 TL Her Şey Yanımda çeki ile de evin teknoloji ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama imkânı bulacak. 
 
Vodafone Ev İnterneti’ne gelenler, Her Şey Yanımda hediye çekinin yanı sıra içerik platformu üyelik hediyelerinden ek fatura indirimine kadar birçok teknoloji ve eğlence faydasından birini seçebilecek.  
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi: 
 
 “Vodafone olarak, farklı altyapılarla desteklenen geniş fiber hizmetimizle sabit genişbantta fark yaratmaya devam ediyoruz. Günümüzde fiber internet, internet bağlantı kalitesi olarak en iyi ürün.
 
 ‘Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi’ anlayışıyla sunduğumuz yeni Vodafone Ev İnterneti kampanyamızla, tüm altyapılarda 100 Mbps hıza kadar fiber interneti modem dahil 375 TL’ye sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz, hem fiber teknolojisine uygun fiyatla geçiş yapabilecek, hem de kesintisiz ve yüksek hızlı internetin keyfini doyasıya çıkarabilecek. 
 
Ayrıca, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı müşterilerimiz, teknoloji ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama imkânı bulacak. Vodafone olarak, memnuniyet odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” Her ihtiyaca uygun hediyeler 
 

Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı Vodafone müşterileri aşağıdaki hediyelerden birini seçebiliyor: 

 
• İçerik Dünyası Ücretsiz Üyelik Hediyesi 
o 6 ay BluTV üyeliği 
• Vodafone Ev İnterneti Butiği’nde Geçerli 500 TL Alışveriş Çeki 
o Akıllı telefon ve tablet o Giyilebilir teknolojiler (Akıllı saat, akıllı bileklik, vs.) 
o Küçük ev aletleri (Robot süpürge, Airfryer, vs.) 
o Akıllı teknolojiler (Akıllı ev ürünleri, sinyal güçlendirici Mesh Wifi, vs.) 
• Ev İnterneti İndirimi o Aylık 45 TL ek fatura indirimi Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı hat sahipleri, onlara özel hediyeler arasından seçimini Vodafone Yanımda’ya Ev İnterneti hesapları ile giriş yaparak gerçekleştirebiliyor. 
 
Müşteriler, alternatifler arasından seçimini yapıyor ve seçtiği alternatifin yönergelerine göre aktivasyon adımlarını tamamlıyor. 
 
VodafoneEv İnterneti’nin yeni kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin; Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri, Vodafone.com.tr veya Vodafone Yanımda mobil uygulamasını ziyaret etmeleri yeterli oluyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area