Ads Area

Huaweı Watch Ultımate Desıgn Lüksün En İleri Teknolojiyle Buluştuğu Yer

Huawei, otantik 18K Altın kaplamayı sektör lideri teknolojiyle kusursuz bir şekilde harmanlayan ilk Huawei akıllı giyilebilir ürünü Huaweı Watch Ultımate Desıgn'ı piyasaya sürdü. 
 

Barselona'daki "Giyilebilir Strateji ve Yeni Ürün Lansmanı" etkinliğinin bir parçası olarak 14 Eylül'de tanıtılan bu lüks ama son derece işlevsel saat, günümüzün öncüleri ve vizyonerleri için tasarlandı. 


 
Detaylara gösterilen titizlikle üretilen HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN, akıllı giyilebilir cihazlar için yeni bir altın standart belirleyerek hem tarzınızı hem de keşif ruhunuzu yükselten benzersiz bir deneyim sunuyor. 
 
 Akıllı saat, Huawei'nin kısa süre önce duyurduğu Fashion Forward marka önerisi kapsamında geliyor ve Huawei'nin giyilebilir cihazlarının tasarım odaklı bir yöne doğru ilerlediğini görüyoruz. Bu, Huawei'nin en yeni giyilebilir ürünleri için en üst düzey tasarım ve işçiliğin yenilikçi teknolojiyle birleştiği yeni bir yol çiziyor. 
 
HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN'da görüldüğü gibi Huawei, kullanıcıların stillerinden ödün vermeden sağlık ve spor yolculuklarını kişiselleştirmelerini sağlamayı amaçlıyor.  
 
Orijinal Ultimate Flagship'e Midas Dokunuşu 
Ultra amiral gemisi HUAWEI WATCH Ultimate'ın bu yılın başlarında piyasaya sürülmesinden sonra, incelemeciler ve uzmanlar olumlu tepkiler vererek akıllı saatin profesyonel dalış yeteneklerini, 10atm suya dayanıklılığını ve daha fazlasını övdü. Akıllı saat ayrıca Expert Imaging and Sound Association (EISA) tarafından EISA Awards 2023-2024 Premium Akıllı Saat ödülüne layık görüldü. 
 
En son teknolojiye sahne olan orijinal sürümle birlikte Huawei, işleri yeni bir seviyeye taşımaya ve ilk altın sürüm akıllı saatini piyasaya sürmeye karar verdi. 
 
HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN, %75 altın içeriğini korumayı başaran benzersiz bir metal element oranından oluşan 18K altın alaşımından yapılmıştır. 
 
Saatin çerçevesi, sıcak bir seramik kalıpta gelişmiş işçilikle gerçekleştirilen altın kakma teknolojisi ile elle kakılan altı özel bölümden oluşuyor. Saatte ayrıca PVD (Fiziksel Buhar Biriktirme) kaplama teknolojisi kullanılarak altın kaplama bir çerçeve ölçeği eklenmiştir. 
 
Bunu takiben, kusursuz bir buzlu doku üretmek için üç turlu, 5 mikron seviyesinde bir lazerleme işlemiyle akıllı saatin dış yüzeyine süslü karakterlerin kazındığı bir lazer kazıma işlemi uygulanıyor. Vakum iyon kaplama teknolojisiyle altın eklendikten sonra altın tozu etkisi yaratmak için çukur baskı deseni uygulanıyor. 
 
Ayarlanabilir kayış ile bileğiniz için kişiselleştirilmiş 
 
HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN, kullanıcının bileğinin boyutuna göre kolayca ayarlanabilen kelebek toka mekanizmalı ayarlanabilir ve hafif bir kayışa sahiptir. 
 
HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN, toplam 17,4 mm ölçülerinde 12 ızgaraya (ızgara başına 1,45 mm) sahiptir, bu da ürün için uzun ömürlülük yaratır, böylece kullanıcılar yaşlansa ve bilek çevreleri değişse bile, akıllı saat hayatlarının farklı dönemlerinde onlara eşlik edebilir. Benzersiz bir şekilde kişiselleştirilmiş bir saat yaratmak için, akıllı saat ayrıca kendine özel saat kadranıyla birlikte geliyor. 
 
Özel saat kadranı, altın bir dünya haritası ve gerçek zamanlı kalp atış hızını gösteren bir modül ekleyerek kullanıcılara üst düzey bir kişiselleştirilmiş deneyim sunuyor. Ve eğer bu yeterli değilse, resmi HUAWEI Watch Face mağazasından 25.000'den fazla saat yüzü seçeneği bulunuyor. 
 
Her Yaşam Tarzına Nüfuz Eden Üstün Teknoloji ve Performans 
 
HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN, farklı uğraşlara ve tutkulara eşlik edecek bir dizi sağlık ve fitness özelliği ile birlikte geliyor. TruSeen 5.0+ tarafından desteklenen saat, kullanıcıların kardiyovasküler sağlıktan SpO2 seviyelerine kadar sağlığın çeşitli yönlerini izlemelerine olanak tanır. 
 
Daha da ileri gitmek isteyen kullanıcılar, profesyonel spor modu için 24 aktiviteye erişebilir veya maceracı hissettiklerinde Keşif Modunun keyfini çıkarabilirler. 
 
Precision Dual-Frequency Five-System GNSS ile güçlendirilen saat, L5 konumlandırma hassasiyetine sahiptir ve kara veya deniz üzerindeki maceralar için de uygundur. Saat ayrıca ISO 22810 suya dayanıklılık standardı ve EN13319 dalış ekipmanı standart testleri ile donatılmıştır ve teknik ve profesyonel dalışı içeren 4 farklı modda gerçek 100 metrelik dalışlara dayanır. 
 
HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN ayrıca 2 haftaya kadar pil ömrünü destekliyor ve sadece 10 dakikada %25 kapasiteye kadar şarj oluyor. Ayrıca saat, iş toplantıları ve lüks etkinlikler gibi resmi durumlar için uygun olan üst düzey, çağdaş bir tasarım getirerek çok daha çeşitli bir kullanım senaryosu sunuyor. 
 
HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN'ı bozulmamış durumda tutmak için saat sahipleri, 2 yıllık temel bakım ve uluslararası garantinin, ürünün mevcut olduğu ülkelerde bir yıllık yüksek kaliteli garanti hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz kapıdan kapıya onarım ve çok sayıda VIP avantajından yararlanabiliyor, özenli ve endişesiz bir hizmetle saatin zamanla yıpranma korkusu olmadan dayanmasını sağlıyor. 
 
Watch Ultimate Design 79.999 TL tavsiye edilen son tüketici satış fiyatıyla Huawei Online Mağaza’da ön siparişe sunuluyor. Kullanıcılar, Premium Uluslararası Garanti, 1 Yıl Ekstra Uzatılmış Garanti, 2 yılda 2 kere Yenileme hizmeti ve Kargo ile onarım hizmetini kapsayan Premium Servis Paketi de satın almış oluyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area