Ads Area

WD_BLACK SN770M NVMe SSD’yi tanıtıyor.

Western Digital Oyunculara Yeni Yüksek Performanslı Mobil Oyun NVMe SSD’si ile En Sevdikleri Avuç İçi Oyun Cihazları İçin Daha Fazla Kapasite Sağlıyor 
 

Kullanıcıların avuç içi oyun cihazı deneyimlerini en iyi hale getirmek için Western Digital WD_BLACK™, günümüzün mobil oyun tutkunları için tasarlanmış yeni yüksek performanslı M.2 2230 SSD’sini sunuyor. 
 
Her ölçekte rekabet gücü yüksek oyuncular için WD_BLACK’in yüksek performanslı depolama geleneğini devam ettiren Western Digital, WD_BLACK™ SN770M NVMe™ SSD’yi tanıtıyor. 


 
 Son Gartner raporuna göre, mobil oyun konsolu pazarının 2027* yılına kadar 14,8 milyona ulaşması bekleniyor. 
 
Mobil oyun pazarı büyüyüp daha fazla AAA oyun piyasaya sürüldükçe, mobil oyuncuların hareket halindeyken oyun deneyiminden en büyük faydayı almalarını sağlamak için yepyeni ve yenilikçi depolama çözümleri de geliştiriliyor. 
 
Western Digital’ın müşteri SSD’lerinden sorumlu başkan yardımcısı Eric Spanneut bu yeni ürün ile ilgili “Oyunların kapladığı alan sürekli olarak büyüdüğünden, taşınabilir oyun konsollarının zaman içinde yeni oyunlar ve düzenli güncellemelerle yerinin dolması çok kolay. 
 
Özellikle avuç içi oyun cihazları için zorlu oyunların en yüksek performansını karşılamak üzere tasarlanan yeni WD_BLACK SN770M NVMe SSD, kullanılabilir depolama alanını 2 TB’a kadar artırıyor.” açıklamalarında bulunuyor. 
 
Küçük M.2 2230 form faktörüne sahip WD_BLACK SN770M NVMe SSD, kullanıcılara oyun arşivlerini gittikleri her yere götürebilmeleri için avuç içi oyun cihazlarının dahili depolama alanını genişletme olanağı sunuyor. 
 
2 TB’a kadar güvenilir Western Digital TLC 3D NAND ile geniş bir kapasite yelpazesi sayesinde kullanıcılar artık oyun arşivlerini genişletebilecekleri daha fazla seçeneğe sahip. 
 
Bu yeni sürücü ayrıca PCIe® Gen 4.03, Western Digital’in nCache™ 4.0 teknolojisi ve Microsoft’un DirectStorage desteği gibi özel oyun özellikleriyle etkileyici bir deneyim sunuyor. 
 
Bu, ASUS™ ROG Ally™ gibi uyumlu taşınabilir cihazları 5.150 MB/sn’ye varan hızlarla (1TB ve 2TB modelleri) güçlendirerek son derece hızlı oyun kurulumları ve level yüklemeleri için mükemmel bir seçenek sunuyor. 
 
ASUS Gaming Başkan Yardımcısı Shawn Yen konuyla ilgili “ROG Ally, mobil oyun deneyimini yeni zirvelere taşıyor.
 
 AAA oyunların boyutu 150 GB’ı aşıyor, bu nedenle ROG Ally için oyun odaklı optimize edilmiş mobil SSD WD_BLACK™ SN770M ile dahili depolama alanınızı genişleterek en iyi oyunlarınızın tadını daha fazla çıkarabilirsiniz.” ifadelerini kullanıyor. 
 
AMD Ürün Yönetimi Kıdemli Direktörü Renato Fragale ise “Ryzen Z1 Serisi işlemcilerimiz, mobil oyunların geleceğini ileriye taşıyor. 
 
En yeni WD_BLACK SN770M NVMe SSD’ler, AMD’nin mobil oyun dünyasını yeniden tanımlamak için önde gelen iş ortaklarıyla nasıl çalıştığının bir başka örneği olacak. 
 
Birlikte, nerede oyun oynarsanız oynayın olağanüstü bir deneyim sunan yeni nesil güçlü, taşınabilir ve uygun fiyatlı çözümler yaratarak mobil oyun ekosistemini genişletiyoruz.” açıklamalarını ekliyor. WD_BLACK SN770M NVMe SSD’yi 500 GB, 1 TB ve 2 TB kapasitelerde bulabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area