Ads Area

Mastercard sahiplerine Zubizu anlaşmalı seçkin restoranlarda indirim fırsatı

Mastercard sahibi ZUBİZU üyeleri, anlaşmalı restoranlarda haftanın her günü yüzde 20’ye varan indirimin keyfini sürüyor. 
 

Seçili restoranlarda geçerli kampanyalardan 31 Ekim 2023 tarihine kadar faydalanılabilir.
 
Mastercard ve ZUBİZU, tatil sezonunun kapanıp şehre dönüşün başladığı bu hareketli günlerde yepyeni bir kampanya için iş birliği yapıyor. 


 
Seçkin restoranlarda güzel yemekler eşliğinde iyi vakit geçirmek isteyen gümüş logolu Mastercard kart sahibi ZUBİZU üyeleri, 31 Ekim’e kadar haftanın her günü ZUBİZU anlaşmalı restoranlarda yapacakları harcamalarda mevcut ZUBİZU indirimlerine ek %10, toplamda ise %20’ye varan indirim kazanacak. 
 
ZUBİZU kullanıcıları gümüş logolu bireysel ve ticari Mastercard kartlarıyla yapacakları ödemelerde işlem bazında toplamda en fazla 1.000 TL indirim kazanabilecek. 
 
Kampanyanın geçerli olduğu restoranlar arasında Brio, Bom Dia, Butterfly Chocolate, Feriye, İnkase, İsla Alaçatı, Korto, Korto Alaçatı, Köşkeroğlu Baklava, L’Olivetto, Markus, Mua, Sanayi313, Sıralı Kebap, Suvla, Tamirane ve Tarla Alaçatı yer alıyor. 
 
5 milyona yakın üyesine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor. Kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ZUBİZU’dan ulaşılabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area