Ads Area

Ea Sports FC Mobile, Mobil Platformdaki En İyi Futbol Deneyimini Yaratmak İçin Geliyor!

Ünlü ligler, ünlü futbolcular ve tamamıyla yenilenmiş bir mobil futbol heyecanı ile oyuncular eşsiz bir EA SPORTS FC 24 deneyimi yaşayacaklar. 
 

EA SPORTS FC Mobile, 26 Eylül'de resmi olarak Android ve iOS cihazlarda yer alan App Store ve Play Store’da çıkışını gerçekleştirecek. 
 
Mevcut kullanıcılar için EA SPORTS FC Mobile, cihazlara yeniden indirmeye gerek kalmadan ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak. 


 
Oyunu 26 Eylül'den önce indiren oyuncular, lansman sırasında özel oyun içi oyuncu öğeleri de dahil olmak üzere avantajlardan yararlanarak “FC Mobile Founder” statüsünü elde edebilecekler. 
 
Ağustos ayında duyurulduğu gibi Vinicius Jr., EA SPORTS FC Mobile'ın kapak yıldızı olarak yer alacak ve yeni sezgisel oyun kontrolleri, oyunculara yeni bir sürükleyicilik düzeyi sunacak. 
 
Oyun, UEFA Şampiyonlar Ligi, Premier Lig, LALIGA EA SPORTS, Bundesliga ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 650 takım ve 30'dan fazla ligde 15.000'den fazla tam lisanslı oyuncuyla mobil cihazlarda rakipsiz bir futbol deneyimi sunacak. EA SPORTS FC Mobile'ın en önemli özellikleri aşağıdaki şekliyle sıralanıyor: 
 
Oynanış 
EA SPORTS, oyuncuların futbol oynama ve futboldan keyif alma biçimini değiştirmiş durumda ve en son teknolojilerle devrim yaratarak EA SPORTS FC Mobile'ın her maçta üst düzey oyun deneyimi sunmasını sağlıyor. Oyuncuların bekleyeceği oynanış özelliklerinden birkaçı oyunda şu şekilde yer alıyor: 
 
Darbe Kontrolleri: İlk kez mobil cihazlara getirilecek olan son derece tatmin edici “Güçlü Şut”, güçlü “Sert Müdahale” ve “Knock On” ile oyuncular farklı bir oyun deneyimi yaşayacaklar. 
 
 Elit Şut Sistemi: Oyunun derinliği ve stratejisi, şut bağlamı, duran toplar ve kale ağı fiziğindeki animasyonlarla yenilendi. 
 
Gerçek Oyuncu Kişiliği: Futbolcular, artırılmış “Özellik Etkisi” ve özgün “Yıldız Oyuncu Koşu Stilleri” ile her zamankinden daha farklı bir hareket skalasına sahipler. 
 
Dinamik Oyun Hızı: Top sürme ve savunma arasında özel bir denge kurularak tempo ve top sürmeye yönelik güncellemeler aracılığıyla oynanış çeşitlendiriliyor. 
 
Dengeleme ve Hata Düzeltmeleri: Beceri hareketi dengeleme, orta ve kafa dengeleme, kaleci yapay zekası ve “Yarı Sonu” koşullarında iyileştirmeler yapıldı. 
 
Görseller ve Ses 
EA SPORTS FC Mobile, mobil cihazlardaki oyuncular için rakipsiz bir futbol deneyimi yaratmak amacıyla bazı şaşırtıcı yeni görsel ve işitsel güncellemeler alıyor. Oyun, oyuncuların kendilerini oyuna kaptırmalarına yardımcı olacak kapsamlı görsel yenilemeler sunacak. 
 
Yeni oynanış kamera açılarının kullanıldığı, yenilenmiş yayın deneyiminden, doğrudan duran toplara ve iyileştirilmiş gol tekrarlarına kadar, oyuncular kendilerini maçın içindeymiş gibi hissedecekler. 
 
Görsellerde ve seslerde yapılan güncellemeler aşağıdaki şekliyle oyunda yer alacaklar: Yeni Kamera Açıları: Yepyeni “EA SPORTS Kamerası” daha fazla yayın görünümü ve hissi sağlayarak stadyum atmosferinin keyfini daha önce hiç olmadığı gibi çıkarmanıza olanak tanıyor. 
 
Doğrudan duran toplar, taktiksel duran toplar ve hatta kale vuruşları da dahil olmak üzere yeni duran top kameraları da oyuncuların hareketlerini daha dikkatli çizebilmeleri için Mobil platforma özel olarak tasarlandı. 
 
Oyuncuların heyecan verici vuruşlarını büyüleyici “Tekrar Kameraları”nda yeniden izleyerek kutlayabilmeleri için iyileştirilmiş gol tekrarları da eklendi. 
 
Dinamik HUD: Reaktif ve özel bilgileri görüntülemek ve oyuncuları oyuna daha fazla dahil etmek için maç sırasında gösterilen HUD'ı da yeniledik. “Dinamik HUD” artık en iyi liglerin yayınlarını çok daha yüksek bir doğrulukla simüle ediyor. 
 
Güncellenmiş Stadyum Grafikleri: Stadyumların görsel kalitesinde önemli iyileştirmeler yaparak onların daha fazla ayrıntı ve gerçekçilikle hayata geçirilmesi sağlandı. 
 
İyileştirilmiş saha çimlerinden, daha ayrıntılı kalabalıklara ve dinamik reklam panosu oyuncularına kadar her detay artık göze çok daha fazla hitap ediyor. EA SPORTS FC Mobile, oyuncuların kendilerini sahadaymış gibi hissetmelerini sağlayacak zengin bir ses atmosferi sunuyor. 
 
“Güçlü Şut” sonrasında topun kaleye çarpma sesinden, oyuncular kaleye yaklaşırken kalabalığın uğultusuna kadar, gerçek anlamda sürükleyici bir sesli oyun deneyimi sağlamak için ses efektleri geliştirildi. 
 
Yorum Güncellemeleri: Oyuncuların maç deneyimine daha da fazla derinlik katmak için birçok gerçek zamanlı tepki ve oyun bazında analizler dahil edildi. 
 
Stadyum Güncellemeleri: Şimdiye kadarki en özgün mobil deneyimi yaratmak için zengin özellikler eklenmiş durumda. 
 
Takıma özel tezahüratlardan, stadyum spikerlerine ve geliştirilmiş kale ağı seslerine kadar her özellik her zamankinden daha güçlü bir ses yoğunluğu sunuyor. 
 
“Dinamik Kalabalık” özelliği aynı zamanda oyuncular gol atmaya yaklaştıkça taraftarların tezahüratlarının yoğunlaştığını duyabilecekleri anlamına da geliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area