Ads Area

Zubizu’da Şehre Dönüş’e özel %25’e varan indirim

ZUBİZU yazın sonuna yaklaştığımız ve tatillerden evlerimize döndüğümüz bugünlerde ‘Şehre Dönüş’ü yüz güldüren kampanyalarla karşılıyor. 
 

Giyimden kırtasiyeye, seyahatten yeme-içmeye, kozmetikten beyaz eşya ve elektroniğe pek çok farklı markada fırsat ve indirimler ZUBİZU üyelerini bekliyor. 
 


Yazın sonuna yaklaşmamızla beraber tatilden dönüş hüznünün şehre dönüş heyecanıyla birleştiği bugünlerde, Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU üyelerinin hayatını güzelleştirmeye devam ediyor. 
 
Giyimden kırtasiye ve oyuncağa, seyahatten yeme-içmeye, kozmetikten beyaz eşya ve elektroniğe pek çok sektörden seçkin markalarda avantajlı kampanyalar yılın bu hareketli döneminde ZUBİZU üyelerini bekliyor. 
 
 ZUBİZU’nun 5 milyona yakın üyesine sağladığı fırsatlarla ZUBİZU kullanıcıları ihtiyaçlarını daha bütçe dostu fiyatlarla karşılayabilecek.  
 
‘Şehre Dönüş’e özel kampanya ve fırsatlar şöyle: 
Abdullah Kiğılı mağazalarında 30 Eylül’e kadar ZUBİZU üyelerine özel ekstra 400 TL’ye varan indirim! 
 
 Avva mağazalarında 31 Ağustos’a kadar 2500 TL üzeri alışverişlerde ekstra 250 TL indirim! Bilet.com’da 30 Eylül’e kadar yurt içi uçak biletlerinde 100 TL’ye varan indirim! 
 
D&R mağazalarında 30 Eylül’e kadar ilk 3 bin kişiye 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim! Damat Tween mağazalarında 31 Ağustos’a yeni sezon koleksiyonlarındaki tüm ürün alışverişlerinde kampanyalara ilave ekstra %5 indirim! 
 
Dream’de ZUBİZU üyelerine özel seçkin restoranlarda %25’e varan indirim! Gürgençler mağazaları ve gurgencler.com.tr’de 31 Ağustos’a kadar 15.000 TL ve üzeri alışverişlerde mevcut kampanyalara ek 200 TL indirim! 
 
Kiehl’s online'da 31 Ağustos’a kadar ZUBİZU üyelerine özel %10 indirim! Kiğılı mağazalarında 30 Eylül’e kadar ZUBİZU üyelerine özel ekstra 200 TL’ye varan indirim! 
 
Koton.com ve Koton mobil uygulamasından 30 Eylül’e kadar yapılacak alışverişlerde tüm indirimlere ek %15 indirim fırsatı! 
 
 Madame Coco online'da ve Madame Coco mağazalarında 31 Ağustos’a kadar tüm indirimlere ek 6.000 TL ve üzeri alışverişe 1.000 TL indirim! Mastercard gümüş logolu kart sahiplerine ZUBİZU restoranlarında 31 Ekim’e kadar %20’ye varan indirim! 
 
Nezih mağazaları ve nezih.com.tr’de 31 Aralık’a kadar indirimli ürünler hariç tüm ürünlerde %10 indirim! Samsung.com’da 31 Ağustos’a kadar seçili beyaz eşya ürünlerinde ve Qled Q80 98” TV’de %10 indirim! Siemens mağazalarında 30 Eylül’e kadar yapılacak alışverişlerde 8000 TL ye varan indirim! 
 
Teknosa.com’dan 30 Eylül’e kadar yapılacak alışverişlerde 4000 TL’ye 200 TL indirim! Vitruta.com ve Vitruta mağazalarından 31 Aralık’a kadar alışveriş yapan ZUBİZU üyelerine %15 indirim! Kampanyalarla ilgili detaylı bilgiye ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan ulaşılabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area